1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Turnaj vo futsale

Tretí ročník turnaja vo futsale v kategórii U-17 sa uskutočnil 27. septembra 2010 v areáli nášho gymnázia.

Opäť sa našom ihrisku s umelou trávou stretli družstvá šiestich bratislavských škôl (Gymnázium Metodova, Hronská, Vazovova, SPŠE Hálova, ZŠ a gymnázium Vincenta de Paul a domáce 1. súkromné gymnázium). Každé družstvo odohralo štyri zápasy. Tento rok si víťazstvo vybojovali študenti z Gymnázia Hronská, ktorí porazili výber z Gymnázia Vazovova až v rozstrele z pokutových kopov. Tretie miesto obsadil výber SPŠE Hálova.
Za najlepšieho brankára bol vyhlásený Miroslav Baláž /Gymnázium Vazovova/, cenu pre najlepšieho hráča si prevzal Andrej Tichý /Gymnázium Hronská/ a najlepšími strelcami boli Matej Vaško /SPŠE Hálova/ a Matúš Lieskovský /1. SG Bajkalská/, ktorí strelili zhodne po šesť gólov.
Našu školu reprezentovali: Jakub Raučina, Richard Schwarz, Juraj Tomek, Juraj Fukatsch, Maximilián Palko, Zdenko Híveš, Matúš Lieskovský, Michal Falťan, Lukáš Piatra, August Kvassay a Lukáš Híveš.

fotogaléria k tomuto článku:


futsal_2010_001.jpgfutsal_2010_002.jpgfutsal_2010_003.jpgfutsal_2010_004.jpgfutsal_2010_005.jpgfutsal_2010_006.jpgfutsal_2010_007.jpg
futsal_2010_008.jpgfutsal_2010_009.jpgfutsal_2010_010.jpgfutsal_2010_011.jpgfutsal_2010_012.jpgfutsal_2010_013.jpgfutsal_2010_014.jpg
futsal_2010_015.jpgfutsal_2010_016.jpgfutsal_2010_017.jpgfutsal_2010_018.jpgfutsal_2010_019.jpgfutsal_2010_020.jpgfutsal_2010_021.jpg
futsal_2010_022.jpgfutsal_2010_023.jpgfutsal_2010_024.jpgfutsal_2010_025.jpgfutsal_2010_026.jpgfutsal_2010_027.jpgfutsal_2010_028.jpg
futsal_2010_029.jpgfutsal_2010_030.jpgfutsal_2010_031.jpgfutsal_2010_032.jpgfutsal_2010_033.jpgfutsal_2010_036.jpgfutsal_2010_037.jpg
futsal_2010_038.jpgfutsal_2010_039.jpgfutsal_2010_040.jpgfutsal_2010_041.jpgfutsal_2010_042.jpgfutsal_2010_043.jpgfutsal_2010_044.jpg
futsal_2010_045.jpgfutsal_2010_046.jpgfutsal_2010_047.jpgfutsal_2010_048.jpgfutsal_2010_049.jpgfutsal_2010_050.jpgfutsal_2010_051.jpg
futsal_2010_052.jpgfutsal_2010_053.jpgfutsal_2010_054.jpgfutsal_2010_055.jpgfutsal_2010_056.jpgfutsal_2010_057.jpgfutsal_2010_058.jpg
futsal_2010_059.jpgfutsal_2010_060.jpgfutsal_2010_061.jpgfutsal_2010_062.jpgfutsal_2010_063.jpgfutsal_2010_064.jpgfutsal_2010_065.jpg
futsal_2010_066.jpgfutsal_2010_067.jpgfutsal_2010_068.jpgfutsal_2010_069.jpgfutsal_2010_070.jpgfutsal_2010_071.jpgfutsal_2010_072.jpg
futsal_2010_073.jpgfutsal_2010_074.jpgfutsal_2010_075.jpgfutsal_2010_076.jpgfutsal_2010_077.jpgfutsal_2010_078.jpgfutsal_2010_079.jpg
futsal_2010_080.jpgfutsal_2010_081.jpgfutsal_2010_082.jpgfutsal_2010_083.jpgfutsal_2010_084.jpgfutsal_2010_085.jpgfutsal_2010_086.jpg
futsal_2010_087.jpgfutsal_2010_088.jpgfutsal_2010_089.jpgfutsal_2010_090.jpgfutsal_2010_091.jpgfutsal_2010_092.jpgfutsal_2010_093.jpg
futsal_2010_094.jpgfutsal_2010_095.jpgfutsal_2010_096.jpgfutsal_2010_097.jpgfutsal_2010_098.jpgfutsal_2010_099.jpgfutsal_2010_100.jpg
futsal_2010_101.jpgfutsal_2010_102.jpgfutsal_2010_103.jpgfutsal_2010_104.jpgfutsal_2010_105.jpgfutsal_2010_106.jpgfutsal_2010_107.jpg
futsal_2010_108.jpgfutsal_2010_109.jpgfutsal_2010_110.jpgfutsal_2010_111.jpgfutsal_2010_112.jpgfutsal_2010_113.jpgfutsal_2010_114.jpg
futsal_2010_115.jpgfutsal_2010_116.jpgfutsal_2010_117.jpgfutsal_2010_118.jpgfutsal_2010_119.jpgfutsal_2010_120.jpgfutsal_2010_121.jpg
futsal_2010_122.jpgfutsal_2010_123.jpg



Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Barbora Ulrichová, Viera Chytilová,

Kalendár

16.09.2019
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)