1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

ZENIT 2010

Študenti našej školy sa 2. decembra zúčastnili krajského kola stredoškolskej súťaže v programovaní ZENIT 2010/2011.

V súťaži ZENIT sa súťaží v dvoch kategóriách:
Kategória A - žiaci 3.a 4. ročníka stredných škôl
Kategória B - žiaci 1.a 2. ročníka stredných škôl

V školskom kole, ktoré sa uskutočnilo 9. novembra 2010, 11 našich študentov súťažilo len v kategórii A. Usilovne programovali štyri a pol hodiny a umiestnili sa nasledovne:

1.miesto: Jakub Jančina, oktáva I
2.miesto: Martin Gábriš, oktáva J
3.miesto. Michal Galan, oktáva I
4.miesto: Martin Buša, septima L
5.miesto: Lukáš Danev, septima L
6.miesto: Jana Varečková, oktáva J

Víťazi postúpili do krajského kola, kde sa umiestnili v poradí: Gábriš, Jančina, no bohužiaľ to neboli prvé priečky. Víťazom školského kola blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník súťaže.



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso