1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Matematické súťaže v 1. polroku

Žiaci a študenti našej školy sa v tomto školskom polroku zapojili do viacerých celoslovenských matematických súťaží: korešpondenčný seminár SEZAMKO, SEZAM, semináre MAKS a stredoškolský korešpondenčný seminár KMS.

Korešpondenčný seminár SEZAMKO - celoslovenský:

Do tejto súťaže sa úspešne zapojili:
Veronika Rečková (Beacons) – 3. miesto v rámci Slovenska – získala 59,5 boda zo 60 možných
Oliver Arnold (Falcons)
Katarína Častulíková (Falcons)
Michal Čermák (Comets) – zúčastnil sa sústredenia najúspešnejších riešiteľov

Korešpondenčný seminár SEZAM - celoslovenský:
Do súťaže sa úspešne zapojili:
Matúš Zeman a Romana Ružanská (obaja Vikings)

Korešpondenčný seminár KMS pre stredné školy - celoslovenský:
Do súťaže sa úspešne zapojil Martin Vršanský (Pilots).

Matematická súťaž MAKS - celoslovenská
Do súťaže sa žiaci mohli zapojiť ako jednotlivci alebo ako dvojice v kategóriách:
5. a 6. roč SZŠ – zapojilo sa 8 našich žiakov
príma –kvarta OG - zapojilo sa 31 našich žiakov
2.roč SZŠ – zapojilo sa 9 dvojíc (všetci druháci z triedy Ants)

Najlepšie sa umiestnili:

Kategória 6:

Margaréta Kaňuščáková, 6.C, 1. – 13. miesto v kraji, 1. – 48. miesto v SR
Katarína Častulíková, F, 33. – 35. miesto v kraji, 144. – 149. miesto v SR

Kategória 8:

Kristína Šramková, V, 40. – 41. miesto v kraji, 197. – 204. miesto v SR
Martina Beňová a Veselina Turanská, U, 30. – 33. miesto v kraji, 157. – 160. miesto v SR
Nina Fabšíková a Michaela Groidlová, U, 18. – 19. miesto v kraji, 90. – 116. miesto v SR

Kategória 9:

Lucia Kaňuščáková, S, 52. miesto v kraji, 176. - 178. miesto v SR
Jakub Krátky, T, 1. – 23. miesto v kraji, 1.- 76. miesto v SR

Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme!



Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová,Eva Jahelková, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák,Andrea Gálová, Daniel Pollák,Eva Jahelková, Daniela Lahvičková, Lucas Sprouse, Miroslav Rapant, Terézia Hochelová, Viliam Kerekeš,

Obed zajtra

Polievka: Šošovicová A:1
1.Kurací rezeň v sézame, zemiaky, čalam. A:1,3,7,11
2.Lekvárové šatôčky A:1,3,7
3.Holandský šalát A:1,7
4.Kurací rezeň v sézame, čerstvá zelenina A:1,3,7,11
5.Námornícke hovädzie mäso, ryža A:1,3
Diéta:Kurací rezeň, zemiaky, čalamáda
Polievka 2:Kapustová s klobásou A:9
7.Kuracie kung pao, ryža A:6,8
8.Moravské koláče, mlieko A:1,3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ