1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

„... a víťazom v kategórii hraný film sa stáva film ... !!!“

Táto veta je často len vysnívanou vetou pre mnohých umelcov, po ktorej sú pripravení povedať ďakovnú reč.

Nás však zastihla nepripravených. Hlavný kameraman Peter Poch a jeho pomocník Kristián Gallo (7.C.) prebrali cenu a ďakovnú reč museli vymyslieť na mieste. Zvládli to výborne a domov doniesli sošku, ktorá bola cenou za 1.miesto v kategórii hraný film - mladší žiaci na súťaži International Young Film-makers Award Bratislava 2012.
Bolo úžasné, ale nie ľahké pracovať s celou triedou na tejto hre, ktorú sme naštudovali na festival hier v anglickom jazyku v Nitre a neskôr zrealizovali v podobe filmu. Film sme poslali do súťaže IYFAB 2012 a ...podarilo sa. Chcela by som sa poďakovať všetkým študentom triedy 7.B. za ochotu, nasadenie a energiu, ktorú sme spoločne vynaložili pri nacvičovaní a nakrúcaní, lebo tento výsledok bol naším spoločným, tímovým dielom.

fotogaléria k tomuto článku:


2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_000.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_001.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_002.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_003.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_005.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_007.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_008.jpg
2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_009.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_010.jpg2012_beacons_1miesto_iyfab_filmova_sutaz_011.jpg



Dnes sa supluje za:

Agáta Rarogiewiczová, Daniela Lahvičková, Drahoslava Rapantová, Ewa Marková,

Obed zajtra

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,7
3.Rokfortový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky pl. kuracím soté, uhorka A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka
Polievka 2:Kapustová s klobásou
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom, uhorka
8.Vypr. bravčový rezeň, zemiakový šalát A:1,3,7

Kalendár

24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI