1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Školské kolo Hviezdoslavovho Kubína

Dňa 13. a 21. februára 2013 sa na našej škole konali školské kolá súťaže v umeleckom prednese - Hviezdoslavov Kubín.

Tohtoročných školských kôl sa zúčastnilo 42 študentov, ktorí svoje recitátorské nadanie predviedli v troch kategóriách. V rámci každej kategórie sú rozdelené disciplíny poézia a próza.
I.kategória – deti 2. – 4. triedy základných škôl: (4.A, 3.D, 2.J)
II. kategória – deti 5. – 7. triedy ZŠ a I. – III. ročníka osemročných gymnázií (5.K, 6.H, 7. E, príma L, sekunda I, tercia F, tercia C)
v III. kategórii – deti 8. – 9. triedy ZŠ a IV. – V. ročníka osemročných gymnázií (8.B, kvinty U, V) – sa nikto nezapojil
IV. kategória – mládež stredných škôl a VI. – VIII. ročníka osemročných gymnázií (sexta S, T, septima P, R, oktáva O, N)

Porota, ktorej členmi boli Magdaléna Krchlíková, Ivona Havelková a Viera Dršková, si každého súťažiaceho pozorne vypočula a dospela k takýmto výsledkom:

I.kategória :

Poézia:
1. miesto Branislav Hitzinger, 4.A a Lukáš Lipka, 4.A
2. miesto Emma Sekulová, 4.A
3. miesto Oliver Murcín, 4.A

Próza:
1. miesto Viktória Vargicová, 2.G
2. miesto Juraj Krajčík, 3.D a David Ormandy, 4.A
3. miesto Nina Habániková, 2.G

II. kategória :

Poézia:
1. miesto Matej Martinák, I
2. miesto Klára Hulíková, 5.K
3. miesto Frederika Malichová, L

Próza:
1. miesto Lucia Lichvárová, 6.H
2. Miesto Iveta Hanzenová, 7.E
3. miesto Klára Kaminská, I a Samuel Husárik, 5.K

IV. kategória :
Próza:

1. miesto Barbora Husáriková, R

Víťazom srdečne blahoželáme a postupujúcim držíme palce v obvodnom kole!

fotogaléria k tomuto článku:


2013_ants_hviezdoslavov_kubin_001.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_002.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_003.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_004.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_005.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_006.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_007.jpg
2013_ants_hviezdoslavov_kubin_008.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_009.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_010.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_011.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_012.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_013.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_014.jpg
2013_ants_hviezdoslavov_kubin_015.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_016.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_017.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_018.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_019.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_020.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_021.jpg
2013_ants_hviezdoslavov_kubin_022.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_023.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_024.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_025.jpg2013_ants_hviezdoslavov_kubin_026.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_001.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_002.jpg
2013_hviez_kubin_sk_kolo_003.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_004.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_005.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_006.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_007.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_008.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_009.jpg
2013_hviez_kubin_sk_kolo_010.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_011.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_012.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_013.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_014.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_015.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_016.jpg
2013_hviez_kubin_sk_kolo_017.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_018.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_019.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_020.jpg2013_hviez_kubin_sk_kolo_021.jpg



Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Eva Drozdová, Ewa Marková, Mária Smreková, Michal Torma, Zuzana Jankovičová,Lucas Sprouse,

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso