1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Školský pohár vo futbale obvodu Bratislava II získali naši žiaci

Vo štvrtok 18. apríla 2013 sa zúčastnili žiaci našej školy finále Majstrovstiev obvodu Bratislava II vo futbale mladších žiakov o Školský pohár.

Vo finále sa stretlo šesť víťazov základných kôl, ktorí vo vzájomných zápasoch rozhodli o celkovom poradí v tejto súťaži.
Na štadióne FK Inter Bratislava sa víťazmi ešte pred posledným zápasom stali futbalisti z nášho gymnázia.
Najlepší strelcom turnaja sa stal Matej Ružička s 9 gólmi.
Úspešným reprezentantom našej školy blahoželáme k víťazstvu a držíme im palce aj vo finále Majstrovstiev Bratislavského kraja.

1.súkromné gymnázium reprezentovali :
Adam Kerekeš /trieda 5. K/, Martin Sukdolák /H/, Timotej Džugas, Jakub Ljutenko, Samuel Mészáros, Matúš Ondriš, Andrej Samuel Zachar /všetci L/, Adam Baľa, Allen Hlavenka, Marko Kratochvíl /všetci E/ a Matej Ružička /I/

V základnom kole nás ešte reprezentovali Tomáš Benko a Samuel Husárik /5. K/, Filip Chochol a Michal Rečlo /6.H/ a Maximilián Ostrihoň /L/

Výsledky našej školy vo finále:

1 SG Bajkalská - ZŠ Drieňová, 4 : 2
1 SG Bajkalská - ZŠ Železničná, 4 : 0
1 SG Bajkalská - ZŠ Podzáhradná, 3 : 0
1 SG Bajkalská - ZŠ Žitavská, 4 : 1
1 SG Bajkalská - Gym. Metodova, 1 : 2

fotogaléria k tomuto článku:


2013_futbalovy_turnaj_001.jpg2013_futbalovy_turnaj_002.jpg2013_futbalovy_turnaj_003.jpg2013_futbalovy_turnaj_004.jpg2013_futbalovy_turnaj_005.jpg2013_futbalovy_turnaj_006.jpg2013_futbalovy_turnaj_007.jpg
2013_futbalovy_turnaj_008.jpg2013_futbalovy_turnaj_009.jpg2013_futbalovy_turnaj_010.jpg2013_futbalovy_turnaj_011.jpg2013_futbalovy_turnaj_012.jpg2013_futbalovy_turnaj_013.jpg2013_futbalovy_turnaj_014.jpg
2013_futbalovy_turnaj_015.jpg2013_futbalovy_turnaj_016.jpg2013_futbalovy_turnaj_017.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed zajtra

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Záhradnícke bravčové mäso, cestovina A:1
2.Zapekaná brokolica, zemiaky, uhorka A:1,7
3.Zeleninový šalát s dvoma druhmi syra, rožok A:1,7
4.Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5.Chilli con carne (hovädzie), ryža A:1
Diéta:Záhradnícke bravčové mäso, cestovina
Polievka 2:Polievka z medvedieho cesnaku A:7
7.Kuracie soté s ryžou, kapustový šalát
8.Vypr. karfiol, zemiaky, tatárska omáčka A:1,3,7

Kalendár

23.04.2018
1. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.04.2018
15.00 – STRETNUTIE TRIEDNYCH
24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN