1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

3. miesto našich študentov na Majstrovstvách Slovenska vo futsale v Košiciach

Dňa 15. mája sa zúčastnili študenti našej školy Majstrovstiev Slovenska vo futsale do 17 rokov v Košiciach.

Na turnaji sa zišla silná konkurencia, 4 víťazi krajských kôl. Všetky zápasy boli veľmi vyrovnané a náš výber obsadil 3. miesto, keď jeden zápas vyhral, jeden remizoval a jeden prehral. Študentom gratulujeme k peknému tretiemu miestu na Slovensku v zmiešanej kategórii klubov a škôl a držíme im palce aj v budúcich zápoleniach.
1. súkromné gymnázium reprezentovali Nino Novák, Lukáš Piatra, Marek Talaš /všeci Pilots/, Samo Lihotský, Tomáš Súra /Vikings/, Maxi Palko /Racers/, Edo Oravkin, Marco Ziman /Unicorns/. Na majstrovstvách sa nemohli zúčastniť Michal Mihál /Storms/ a Matej Ružička /Idols/.
Náš výber posilnil brankár Lukáš Podolan zo ŠG Gaudeamus /jednotlivé mužstvá môžu reprezentovať aj hráči z viacerých škôl/, zároveň mu ďakujeme za pomoc.

Výsledky:
CFC Košice - 1. SG Bajkalská 1 : 1
ŽFA Žirafa Žilina - Výber Dunajskej Stredy 1 : 3
Výber Dunajskej Stredy - CFC Košice 1 : 0
1. SG Bajkalská - ŽFA Žirafa Žilina 1 : 2
Výber Dunajskej Stredy - 1. SG Bajkalská 2 : 4
ŽFA Žirafa Žilina - CFC Košice 3 : 2

Poradie:
1. Výber Dunajskej Stredy 6 : 5, 6 bodov
2. ŽFA Žirafa Žilina 6 : 6, 6 bodov
3. 1. SG Bajkalská 6 : 5, 4 body
4. CFC Košice 3 : 5, 1 bod

fotogaléria k tomuto článku:


2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_001.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_002.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_003.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_004.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_005.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_006.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_007.jpg
2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_008.jpg2013_majstrovstva_sr_vo_futsale_009.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso