1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Naši futbalisti získali bronz

Vo štvrtok 25. mája 2013 sa zúčastnili žiaci našej školy finále Krajského kola bratislavského regiónu vo futbale mladších žiakov o Školský pohár.

Vo finále sa stretlo 8 víťazov obvodných kôl, ktorí najskôr vo dvoch skupinách súťažili o postup do semifinále a neskôr hrali o celkové umiestnenie.
Na štadióne BTCr Bratislava sa naši mladí futbalisti umiestnili na výbornom 3. mieste. Úspešným reprezentantom našej školy blahoželáme k dosiahnutému úspechu.

1. súkromné gymnázium reprezentovali:
Adam Kerekeš /trieda 5. K/, Timotej Džugas, Jakub Ljutenko, Samuel Mészáros, Matúš Ondriš, Andrej Samuel Zachar /všetci L/, Allen Hlavenka /E/, a Matej Ružička /I/, Martin Sukdolák / a Michal Rečlo /H/

VÝSLEDKY ŠKOLSKÉHO POHÁRA – DÔVERA
- finále krajského kola bratislavského regiónu v kategórii mladších žiakov – ročník 2012/2013

Skupina A :
1. 1.súkromné gymnázium Bajkalská 20, Bratislava

2. ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava
3. ZŠ Školská 257, Dunajská Lužná
4. SŠ Tilgnerova 14, Bratislava


Skupina B:
1. Gymn. Vazovova 6, Bratislava
2. ZŠ Štúrova 142/A, Malacky
3. ZŠ Kupeckého 74, Pezinok
4. ZŠ Pankúchova 4, Bratislava

Výsledky stretnutí v skupine „A“:
Gym. Bajkalská – SŠ Tilgnerova 0:5,

ZŠ Štúrova Malacky – ZŠ Dunajská Lužná 6:1,
SŠ Tilgnerova - ZŠ Dunajská Lužná 9:2,
Gym. Bajkalská - ZŠ Štúrova Malacky 3:1,
ZŠ Štúrova Malacky - SŠ Tilgnerova 1:4,
ZŠ Dunajská Lužná – Gym. Bajkalská 4:4.

Poradie v skupine „A“:

1. SŠ Tilgnerova /18:3/ 9 bodov
2. Gymnázium Bajkalská/7:10/ 4 body
3. ZŠ Štúrova Malacky /8:8/ 3 body
4. ZŠ Dunajská Lužná /7:19/ 1 bod

Výsledky stretnutí v skupine „B“:
Gym. Vazovova - ZŠ Pankúchova 0:5 ,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Kupeckého Pezinok 4:1,
ZŠ Pankúchova – ZŠ Kupeckého Pezinok 2:5,
Gym. Vazovova – ZŠ Kalinčiakova 2:8,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Pankúchova 6:4,
ZŠ Kupeckého Pezinok – Gym. Vazovova 6:3

Poradie v skupine „B“:
1. ZŠ Kalinčiakova /18:7/ 9 bodov
2. ZŠ Kupeckého Pezinok /12:9/ 6 bodov
3. ZŠ Pankúchova /11:11/ 3 body
4. Gymn. Vazovova /5:19/ 0 bodov

Stretnutia o umiestnenie:

1. semifinále: SŠ Tilgnerova - ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
góly: Uhrín 3, Užík, Sedláček, Čahoj – Makýš.
2. semifinále: ZŠ Kalinčiakova – Gym. Bajkalská 5:2,
g: Strelec 2, T. Nagy 2, R. Nagy – Kerekeš, Ružička.
O 7. miesto
: ZŠ Dunajská Lužná – Gymnázium Vazovova 3:5
g: Hubert 2, Baláž – Starinský 2, Habodász 2, Fedor.
O 5. miesto: ZŠ Štúrova Malacky - ZŠ Pankúchova 5:2
g: P. Haramia 2, R. Haramia 2, Lackovič – Vaktor, Čech.
O 3. miesto: Gymnázium Bajkalská – ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
g: Ružička 3, Zachar, Kerekeš, Džugas – Holec.

Finále: SŠ Tilgnerova – ZŠ Kalinčiakova 1:1, g: Čahoj – Strelec, na pokut. kopy 3:1.

fotogaléria k tomuto článku:


2013_futbal_krajske_kolo_001.jpg2013_futbal_krajske_kolo_002.jpg2013_futbal_krajske_kolo_003.jpg2013_futbal_krajske_kolo_004.jpg2013_futbal_krajske_kolo_005.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed zajtra

Polievka: Mrkvová A:1
1.Záhorácky závitok, zemiaky A:1
2.Parené buchty s tvarohom A:1,3,7
3.Sýty kapustový šalát, tmavý rožok A:1,7
4.Záhorácky závitok, dusená zelenina A:1
5.Hydinové rizoto, syr, kapustový šalát A:1,7
Diéta:Záhorácky závitok, zemiaky
Polievka 2:Zeleninová A:9
7.Mletý rezeň so syrom, zemiaková kaša A:1,3,7
8.Kuracie kocky na šampiňónoch, ryža, šalát

Kalendár

22.06 - 03.07.2018
Nórsko EIHL
25.06 - 27.06.2018
výlety
29.06.2018
vysvedčenie
do 30.06.2018
Írsko U (termín sa ešte upresní)