1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Naši futbalisti získali bronz

Vo štvrtok 25. mája 2013 sa zúčastnili žiaci našej školy finále Krajského kola bratislavského regiónu vo futbale mladších žiakov o Školský pohár.

Vo finále sa stretlo 8 víťazov obvodných kôl, ktorí najskôr vo dvoch skupinách súťažili o postup do semifinále a neskôr hrali o celkové umiestnenie.
Na štadióne BTCr Bratislava sa naši mladí futbalisti umiestnili na výbornom 3. mieste. Úspešným reprezentantom našej školy blahoželáme k dosiahnutému úspechu.

1. súkromné gymnázium reprezentovali:
Adam Kerekeš /trieda 5. K/, Timotej Džugas, Jakub Ljutenko, Samuel Mészáros, Matúš Ondriš, Andrej Samuel Zachar /všetci L/, Allen Hlavenka /E/, a Matej Ružička /I/, Martin Sukdolák / a Michal Rečlo /H/

VÝSLEDKY ŠKOLSKÉHO POHÁRA – DÔVERA
- finále krajského kola bratislavského regiónu v kategórii mladších žiakov – ročník 2012/2013

Skupina A :
1. 1.súkromné gymnázium Bajkalská 20, Bratislava

2. ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava
3. ZŠ Školská 257, Dunajská Lužná
4. SŠ Tilgnerova 14, Bratislava


Skupina B:
1. Gymn. Vazovova 6, Bratislava
2. ZŠ Štúrova 142/A, Malacky
3. ZŠ Kupeckého 74, Pezinok
4. ZŠ Pankúchova 4, Bratislava

Výsledky stretnutí v skupine „A“:
Gym. Bajkalská – SŠ Tilgnerova 0:5,

ZŠ Štúrova Malacky – ZŠ Dunajská Lužná 6:1,
SŠ Tilgnerova - ZŠ Dunajská Lužná 9:2,
Gym. Bajkalská - ZŠ Štúrova Malacky 3:1,
ZŠ Štúrova Malacky - SŠ Tilgnerova 1:4,
ZŠ Dunajská Lužná – Gym. Bajkalská 4:4.

Poradie v skupine „A“:

1. SŠ Tilgnerova /18:3/ 9 bodov
2. Gymnázium Bajkalská/7:10/ 4 body
3. ZŠ Štúrova Malacky /8:8/ 3 body
4. ZŠ Dunajská Lužná /7:19/ 1 bod

Výsledky stretnutí v skupine „B“:
Gym. Vazovova - ZŠ Pankúchova 0:5 ,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Kupeckého Pezinok 4:1,
ZŠ Pankúchova – ZŠ Kupeckého Pezinok 2:5,
Gym. Vazovova – ZŠ Kalinčiakova 2:8,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Pankúchova 6:4,
ZŠ Kupeckého Pezinok – Gym. Vazovova 6:3

Poradie v skupine „B“:
1. ZŠ Kalinčiakova /18:7/ 9 bodov
2. ZŠ Kupeckého Pezinok /12:9/ 6 bodov
3. ZŠ Pankúchova /11:11/ 3 body
4. Gymn. Vazovova /5:19/ 0 bodov

Stretnutia o umiestnenie:

1. semifinále: SŠ Tilgnerova - ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
góly: Uhrín 3, Užík, Sedláček, Čahoj – Makýš.
2. semifinále: ZŠ Kalinčiakova – Gym. Bajkalská 5:2,
g: Strelec 2, T. Nagy 2, R. Nagy – Kerekeš, Ružička.
O 7. miesto
: ZŠ Dunajská Lužná – Gymnázium Vazovova 3:5
g: Hubert 2, Baláž – Starinský 2, Habodász 2, Fedor.
O 5. miesto: ZŠ Štúrova Malacky - ZŠ Pankúchova 5:2
g: P. Haramia 2, R. Haramia 2, Lackovič – Vaktor, Čech.
O 3. miesto: Gymnázium Bajkalská – ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
g: Ružička 3, Zachar, Kerekeš, Džugas – Holec.

Finále: SŠ Tilgnerova – ZŠ Kalinčiakova 1:1, g: Čahoj – Strelec, na pokut. kopy 3:1.

fotogaléria k tomuto článku:


2013_futbal_krajske_kolo_001.jpg2013_futbal_krajske_kolo_002.jpg2013_futbal_krajske_kolo_003.jpg2013_futbal_krajske_kolo_004.jpg2013_futbal_krajske_kolo_005.jpg



Dnes sa supluje za:

Barbora Ulrichová, Dagmara Ľahká, Lucia Štofirová, Marta Soľáková, Michal Torma, Petra Knox,

Kalendár

do 20.10.2021
UGVJ odovzdať projekty
21.10 - 22.10.2021
príprava prezentácií SCDUGVJ
25.10 - 27.10.2021
prezentácie projektov SCDUGVJ
26.10.2021
Halloween
28.10 - 29.10.2021
jesenné prázdniny
do 30.10.2021
prednáška o darcovstve krvi ABCDS (MiroR)
00.11.2021
__________NOVEMBER__________
02.11.2021
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
04.11.2021
1. štvrťročný test M – F,O,Z,M
do 05.11.2021
Olympiáda Sj školské kolo (Ivona, Tereza)
05.11.2021
SCD odovzdanie projektových príspevkov do zborníka
08.11.2021
1. štvrťročný test SJ – F,O,Z,M
do 08.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov UGVJ (+% do eŽK)
09.11.2021
Ekoexkurzia V po 2.h Jurský Šúr
09.11 - 11.11.2021
PEEP Science Holandsko - online (KatkaK, Evina)
10.11.2021
DOD 1.ročník SZŠ (Silvia)
12.11.2021
Ekoexkurzia J po 2.h Jurský Šúr
13.11.2021
stužková BEETLES (Barbora)
do 15.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov SCD (+% do eŽK)
18.11.2021
STRETNUTIE S RODIČMI 1.L, 2.I, 3.E, 4.R
do 19.11.2021
školské kolo Aj olympiády (MišoT, Lucas, Josh)