1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Naši futbalisti získali bronz

Vo štvrtok 25. mája 2013 sa zúčastnili žiaci našej školy finále Krajského kola bratislavského regiónu vo futbale mladších žiakov o Školský pohár.

Vo finále sa stretlo 8 víťazov obvodných kôl, ktorí najskôr vo dvoch skupinách súťažili o postup do semifinále a neskôr hrali o celkové umiestnenie.
Na štadióne BTCr Bratislava sa naši mladí futbalisti umiestnili na výbornom 3. mieste. Úspešným reprezentantom našej školy blahoželáme k dosiahnutému úspechu.

1. súkromné gymnázium reprezentovali:
Adam Kerekeš /trieda 5. K/, Timotej Džugas, Jakub Ljutenko, Samuel Mészáros, Matúš Ondriš, Andrej Samuel Zachar /všetci L/, Allen Hlavenka /E/, a Matej Ružička /I/, Martin Sukdolák / a Michal Rečlo /H/

VÝSLEDKY ŠKOLSKÉHO POHÁRA – DÔVERA
- finále krajského kola bratislavského regiónu v kategórii mladších žiakov – ročník 2012/2013

Skupina A :
1. 1.súkromné gymnázium Bajkalská 20, Bratislava

2. ZŠ Kalinčiakova 12, Bratislava
3. ZŠ Školská 257, Dunajská Lužná
4. SŠ Tilgnerova 14, Bratislava


Skupina B:
1. Gymn. Vazovova 6, Bratislava
2. ZŠ Štúrova 142/A, Malacky
3. ZŠ Kupeckého 74, Pezinok
4. ZŠ Pankúchova 4, Bratislava

Výsledky stretnutí v skupine „A“:
Gym. Bajkalská – SŠ Tilgnerova 0:5,

ZŠ Štúrova Malacky – ZŠ Dunajská Lužná 6:1,
SŠ Tilgnerova - ZŠ Dunajská Lužná 9:2,
Gym. Bajkalská - ZŠ Štúrova Malacky 3:1,
ZŠ Štúrova Malacky - SŠ Tilgnerova 1:4,
ZŠ Dunajská Lužná – Gym. Bajkalská 4:4.

Poradie v skupine „A“:

1. SŠ Tilgnerova /18:3/ 9 bodov
2. Gymnázium Bajkalská/7:10/ 4 body
3. ZŠ Štúrova Malacky /8:8/ 3 body
4. ZŠ Dunajská Lužná /7:19/ 1 bod

Výsledky stretnutí v skupine „B“:
Gym. Vazovova - ZŠ Pankúchova 0:5 ,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Kupeckého Pezinok 4:1,
ZŠ Pankúchova – ZŠ Kupeckého Pezinok 2:5,
Gym. Vazovova – ZŠ Kalinčiakova 2:8,
ZŠ Kalinčiakova – ZŠ Pankúchova 6:4,
ZŠ Kupeckého Pezinok – Gym. Vazovova 6:3

Poradie v skupine „B“:
1. ZŠ Kalinčiakova /18:7/ 9 bodov
2. ZŠ Kupeckého Pezinok /12:9/ 6 bodov
3. ZŠ Pankúchova /11:11/ 3 body
4. Gymn. Vazovova /5:19/ 0 bodov

Stretnutia o umiestnenie:

1. semifinále: SŠ Tilgnerova - ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
góly: Uhrín 3, Užík, Sedláček, Čahoj – Makýš.
2. semifinále: ZŠ Kalinčiakova – Gym. Bajkalská 5:2,
g: Strelec 2, T. Nagy 2, R. Nagy – Kerekeš, Ružička.
O 7. miesto
: ZŠ Dunajská Lužná – Gymnázium Vazovova 3:5
g: Hubert 2, Baláž – Starinský 2, Habodász 2, Fedor.
O 5. miesto: ZŠ Štúrova Malacky - ZŠ Pankúchova 5:2
g: P. Haramia 2, R. Haramia 2, Lackovič – Vaktor, Čech.
O 3. miesto: Gymnázium Bajkalská – ZŠ Kupeckého Pezinok 6:1
g: Ružička 3, Zachar, Kerekeš, Džugas – Holec.

Finále: SŠ Tilgnerova – ZŠ Kalinčiakova 1:1, g: Čahoj – Strelec, na pokut. kopy 3:1.

fotogaléria k tomuto článku:


2013_futbal_krajske_kolo_001.jpg2013_futbal_krajske_kolo_002.jpg2013_futbal_krajske_kolo_003.jpg2013_futbal_krajske_kolo_004.jpg2013_futbal_krajske_kolo_005.jpg



Dnes sa supluje za:

Agáta Rarogiewiczová, Simona Stanová, Vladimír Záškvara,

Obed dnes

Polievka: Hovädzia s niťovkami A:1,9
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,3
3.Sýty kapustový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky plnené kuracím soté A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka

Kalendár

do 28.09.2018
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – HLKNAB
28.09.2018
11. ročník futsálového turnaja
do 28.09.2018
podanie maturitnej prihlášky IE
00.10.2018
__________OKTÓBER__________
01.10.2018
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
03.10.2018
Nezábudky 1.A, B
12.10.2018
Stužková IDOLS
do 12.10.2018
1. priebežné testy – EIHLKNAB
15.10.2018
15.00 MZ SZŠ 1.stupeň
16.10.2018
STRETNUTIE S RODIČMI + Oslava 100. výročia vzniku ČSR: 4.E,I,3.H,L,2.K,N,1.A,B,5.O,7.J,8.G,9.C,9.D,Z,M,V,U,S + projekt AJ - študovňa: U, SJ: 5.O
do 18.10.2018
KNAB odovzdať projekty + resumé
do 18.10.2018
HL odovzdanie príspevkov do zborníka za skupinu (definitívna verzia)
22.10 - 23.10.2018
príprava prezentácií HLKNAB
24.10 - 26.10.2018
prezentácie projektov HLKNAB
25.10.2018
Halloween MZO