1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Olympiáda z anglického jazyka

12. decembra 2013 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády z anglického jazyka.

Študenti súťažili v dvoch kategóriách:
kategória 1A: piataci, šiestaci, siedmaci, príma, sekunda
kategória 1B: ôsmaci, tercia, kvarta

Školského kola olympiády sa zúčastnilo 20 študentov. V každej kategórii absolvovali tri kolá: počúvanie textu s porozumením, písomný test a ústnu časť, v ktorej skúšajúci viedli so študentmi situačné dialógy. Študenti sa snažili podať čo najlepšie výkony, preukázali znalosť anglickej gramatiky aj šírku svojej slovnej zásoby.

Ocenení boli:

Kategória 1A

1. Lucia Lichvárová
2. Polina Bogacheva
3. Maximilián Ostrihoň
4. Daniel Lihotský
5. Carla Aganbegovičová
6. Peter Vyparina
7. Tomáš Holič
8. Michal Tomášik
9. Ondrej Trnka
10. Ján Klimek
11. Samuel Husárik

Kategória 1B

1. Michal Čermák
2. Richard Oravkin
3. Tatiana Poláková
4. Klára Červeňanská
5. Barbora Dobó
6. Kristína Mandová
7. Paula Máčajová
8. Mária Pupáková
9. Carolína Gugliemetti

Zúčastneným ďakujeme a víťazom gratulujeme a držíme päste v obvodnom kole.

fotogaléria k tomuto článku:


2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_001.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_002.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_003.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_004.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_005.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_006.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_007.jpg
2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_008.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_009.jpg2013_skolske_kolo_olympiady_v_aj_010.jpg



Dnes sa supluje za:

Daniela Lahvičková, Drahoslava Rapantová, Jozef Marek, Liliana Oršulová,

Obed dnes

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,7
3.Rokfortový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky pl. kuracím soté, uhorka A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka
Polievka 2:Kapustová s klobásou
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom, uhorka
8.Vypr. bravčový rezeň, zemiakový šalát A:1,3,7

Kalendár

24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI