1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Lucia Lelovská: Snehuliak a sedem trpaslíčok

Dramatický krúžok si v prvom polroku tohto školského roka naštudoval hru oktavánky Lucie Lelovskej Snehuliak a 7 trpaslíčok, v ktorej sa zlým kúzlom zmenilo pohlavie každej postavy v tejto známej rozprávke o Snehulienke na to opačné.

Premiéru mala hra 20. februára 2014 na našej škole pred detským publikom – výbornú atmosféru vytvorili diváci z 1.Mice, 2.Jays, 3. Gems a 4. Dots.
Ak máte chuť, pozrite si predstavenie, ktoré natočil v priamom prenose Peter Poch z 9.Beacons.

Osoby a ich obsadenie:
Snehuliak – Adam Kerekeš
Zlý kráľ – Tomáš Benko
Strigôň – Lucia Lelovská
Poľovníčka – Libor Kollár
Vedka – Daniela Tesařová
Plaška – Jasmína Potičná
Dudroška – Klára Hulíková
Spachtoška – Nina Planá
Kýblička – Ivana Pavlová
Šťastka – Alena Mokráňová
Hapčíčka – Sára Mohňanská

Scenár: Lucia Lelovská
Réžia: Ivica Baratková a Lucia Lelovská
Kostýmy: členovia DK
Kamera: Peter Poch
Opona a šepkár: Klára Zemanová




Dnes sa supluje za:

Barbora Ulrichová,Daniel Pollák, Daniel Pollák, Daniel Pollák,Ivona Havelková, Eva Drozdová, Lucas Sprouse, Michal Torma, Petra Vráblová, Veronika Kytová,

Obed zajtra

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Segedínsky guláš, knedľa A:1,3,7
2.Sójové kocky na zelenine, zemiaky A:1,6
3.Zeleninový šalát s tuniakom, tmavý rožok A:1,4,7
4.Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5.Pikantná kuracia rolka, ryža, šalát A:1,7
Diéta:Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina
Polievka 2:Hovädzia s rezancami A:1,3,9
7.Hov. sviečková na smotane, knedľa A:1,7
8.Bolonské lazane A:1,3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ