1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Goetheho pamätník

Aj tento rok sa na našej škole uskutočnila súťaž v prednese poézie v nemeckom jazyku Goetheho pamätník.

Počas apríla prebehli triedne kolá a 20 víťazov sa zúčastnilo na školskom kole. Súťažiaci boli rozdelení do kategórii podľa počtu rokov, počas ktorých sa učili nemecký jazyk.

Triedy: H,I:
1.miesto Dominika Martinovičová, H
2.miesto Claudia Hlaváčková, I
3.miesto Karolína Jakubcová a Matej Ružička, I

Triedy B,C:
1.miesto Katarína Chrappová, C
2.miesto Šimon Kľuska, B
3.miesto Michal Gižický, B

Triedy K,L:
1.miesto Erika Malková, L
2.miesto Klára Hulíková, K
3.miesto Terézia Bojňanská, L

Triedy E,F:
1.miesto Daniela Sláviková, F
2.miesto Filip Varhaník, E
3.miesto Sofia Minichová, F

Srdečne gratulujeme a všetkým ďakujeme za hodnotné výkony.

fotogaléria k tomuto článku:


2014_goetheho_pamatnik_001.jpg2014_goetheho_pamatnik_002.jpg2014_goetheho_pamatnik_003.jpg2014_goetheho_pamatnik_004.jpg2014_goetheho_pamatnik_005.jpg2014_goetheho_pamatnik_006.jpg2014_goetheho_pamatnik_007.jpg
2014_goetheho_pamatnik_008.jpg2014_goetheho_pamatnik_009.jpg2014_goetheho_pamatnik_010.jpg2014_goetheho_pamatnik_011.jpg2014_goetheho_pamatnik_012.jpg2014_goetheho_pamatnik_013.jpg2014_goetheho_pamatnik_015.jpg
2014_goetheho_pamatnik_016.jpg2014_goetheho_pamatnik_017.jpg2014_goetheho_pamatnik_018.jpg2014_goetheho_pamatnik_019.jpg2014_goetheho_pamatnik_020.jpg2014_goetheho_pamatnik_021.jpg2014_goetheho_pamatnik_022.jpg
2014_goetheho_pamatnik_023.jpg2014_goetheho_pamatnik_024.jpg2014_goetheho_pamatnik_025.jpg2014_goetheho_pamatnik_026.jpg



Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Barbora Ulrichová, Viera Chytilová,

Kalendár

16.09.2019
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)