1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Športový trojboj

Vo štvrtok 12. 6. 2014 sa uskutočnila na našej škole tradičná súťaž v športovom trojboji. Tri najlepšie dievčatá a traja najlepší chlapci z každej triedy vo veku 10 až 16 rokov si zmerali sily v šplhu na tyči, behu na 60 m a v behu na 1 500 m s rovesníkmi z iných tried.

Za pekného počasia si viacerí zo zúčastnených zlepšili osobné rekordy v jednotlivých disciplínach a zároveň prekonali niektoré rekordy školy. Mnohé súťaže boli veľmi vyrovnané, často rozhodol len jeden alebo dva body. Všetkým pretekárom ďakujeme za účasť, vynaložené úsilie a gratulujeme prvým trom v každej kategórii.

Výsledková listina:

Vek: 11
1. Eštoková Alexandra N 182 b.
2. Hanzenová Alena A 155 b.

Vek: 10 - 11
1. Ondriš Michal A 140 b.
2. Holič Tomáš A 110 b.
3. Kostúr Samuel A 63 b.

Vek: 12
1.Mohňanská Sára K 147 b.
2. Hulíková Klára K 131 b.
2. Starcová Ivana N 131 b.

Vek: 12
1. Hlasný Richard N 185 b.
2. Kollár Libor N 183 b.
3. Vanko Tomáš N 178 b.

Vek: 13
1. Porubčanová Lenka L 189 b.

Vek: 13
1. Holba Filip H 223 b.
2. Rečlo Michal H 214 b.
3. Murcko Oliver L 212 b.

Vek: 14
1. Pupáková Mária B 226 b.
2. Lesayová Alexandra I 223 b.
3. Miškóciová Simona I 156 b.

Vek: 14
1. Ružička Matej I 239 b.
2. Grauss Braňo I 232 b.
3. Pleva Martin E 230 b.

Vek: 15
1. Guglielmetti Carolina B 224 b.
2. Bobocká Rebeka C 221 b.
3. Chrappová Katarína C 219 b.

Vek: 15 - 16
1. Hrinko Adam F 220 b
2. Gortha Richard B 185 b.
3. Almáši Gabriel C 175 b.

fotogaléria k tomuto článku:


2014_trojboj_001.jpg2014_trojboj_002.jpg2014_trojboj_003.jpg2014_trojboj_004.jpg2014_trojboj_005.jpg2014_trojboj_006.jpg2014_trojboj_007.jpg
2014_trojboj_008.jpg2014_trojboj_009.jpg2014_trojboj_010.jpg2014_trojboj_011.jpg2014_trojboj_012.jpg2014_trojboj_013.jpg2014_trojboj_014.jpg
2014_trojboj_015.jpg2014_trojboj_016.jpg2014_trojboj_017.jpg2014_trojboj_018.jpg2014_trojboj_019.jpg2014_trojboj_020.jpg2014_trojboj_021.jpg
2014_trojboj_022.jpg2014_trojboj_023.jpg2014_trojboj_024.jpg2014_trojboj_025.jpg2014_trojboj_026.jpg2014_trojboj_027.jpg2014_trojboj_028.jpg
2014_trojboj_029.jpg2014_trojboj_030.jpg2014_trojboj_031.jpg2014_trojboj_032.jpg2014_trojboj_033.jpg2014_trojboj_034.jpg2014_trojboj_035.jpg
2014_trojboj_036.jpg2014_trojboj_037.jpg2014_trojboj_038.jpg2014_trojboj_039.jpg2014_trojboj_040.jpg2014_trojboj_041.jpg2014_trojboj_042.jpg
2014_trojboj_043.jpg2014_trojboj_044.jpg2014_trojboj_045.jpg2014_trojboj_046.jpg2014_trojboj_047.jpg2014_trojboj_048.jpg2014_trojboj_049.jpg
2014_trojboj_050.jpg2014_trojboj_051.jpg2014_trojboj_052.jpg2014_trojboj_053.jpg2014_trojboj_054.jpg2014_trojboj_055.jpg2014_trojboj_056.jpg
2014_trojboj_057.jpg2014_trojboj_058.jpg2014_trojboj_059.jpg2014_trojboj_060.jpg2014_trojboj_061.jpg2014_trojboj_062.jpg2014_trojboj_063.jpg
2014_trojboj_064.jpg



Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Ján Žabka, Lucia Ortutayová, Viera Chytilová, Viera Dršková, Zuzana Jankovičová, Ľubica Joštová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé