1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Milan Laluha - pocta umelcovi

V utorok 3. júna 2014 sa v spoločenských priestoroch školy konala už 25. vernisáž výtvarných prác žiakov na tému Milan Laluha – pocta umelcovi.

V kultúrnom programe sa opäť uviedol dramatický krúžok pracujúci na škole pod vedením Ivice Baratkovej. Členovia krúžku sa predstavili s hrou Lucie Lelovskej (študentky oktávy Pilots) Double me.
Pavol Cesnak sa tradične ujal odbornej stránky a predstavil Milana Laluhu, jeho obrazy a štýl jeho umeleckej práce.
Na záver si vystavujúci z tried 5. Ants, 6. Knights, 7. Heralds, príma Narrators, sekunda Legends a tercia Idols prevzali zaslúženú sladkú odmenu.
Cenu za najlepšie stvárnenie témy si v knižnej podobe odniesli:
Emma Sekulová z 5.Ants
Adam Kerekeš zo 6.Knights
Sandra Matušovičová z tercie Id

ols Výstavu si môžete pozrieť v škole na 2. poschodí na paneloch a nástenke do októbra 2014.

fotogaléria k tomuto článku:


2014_vernisaz_milan_laluha_001.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_002.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_003.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_004.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_005.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_006.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_007.jpg
2014_vernisaz_milan_laluha_008.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_009.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_010.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_011.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_012.jpg2014_vernisaz_milan_laluha_013.jpg



Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Ján Žabka, Lucia Ortutayová, Viera Chytilová, Viera Dršková, Zuzana Jankovičová, Ľubica Joštová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé