1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Olympiáda v nemeckom jazyku

Začiatkom decembra sa už tradične konalo školské kolo olympiády v nemeckom jazyku.

Tí, ktorí súťažia na olympiáde každý rok, sa za rok zas o niečo zlepšili, tí, ktorí boli prvý raz, zažili, ako to chodí alebo sa dokonca umiestnili na pomyselnom stupni víťazov. Všetci vytvorili príjemnú atmosféru a prejavili záujem napredovať v nemeckom jazyku. Víťaz každej kategórie bude reprezentovať našu školu v okresnom kole nemeckej olympiády.Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v budúcom roku.

Uverejňujem umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 1.A:
1. Sára Mohňanská
2. Erika Malková
3. Samuel Mészáros

Kategória 1.B:
1. Claudia Hlavačková
2. Ivana Golianová
3. Karolína Bezecná

Kategória 2.A:
1. Adam Oríšek
2. Patrik Doležal
3. Carolina Guglielmetti

Kategória 2.B:
1. Rebeka Tešlárová
2. Veronika Sojková
3. Natália Ružičková

Kategória 2.C:
1. Sarah Flimmel

fotogaléria k tomuto článku:


2014_olympiada_v_nj_sk_kolo001.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo002.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo003.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo004.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo005.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo006.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso