1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Olympiáda v nemeckom jazyku

Začiatkom decembra sa už tradične konalo školské kolo olympiády v nemeckom jazyku.

Tí, ktorí súťažia na olympiáde každý rok, sa za rok zas o niečo zlepšili, tí, ktorí boli prvý raz, zažili, ako to chodí alebo sa dokonca umiestnili na pomyselnom stupni víťazov. Všetci vytvorili príjemnú atmosféru a prejavili záujem napredovať v nemeckom jazyku. Víťaz každej kategórie bude reprezentovať našu školu v okresnom kole nemeckej olympiády.Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v budúcom roku.

Uverejňujem umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 1.A:
1. Sára Mohňanská
2. Erika Malková
3. Samuel Mészáros

Kategória 1.B:
1. Claudia Hlavačková
2. Ivana Golianová
3. Karolína Bezecná

Kategória 2.A:
1. Adam Oríšek
2. Patrik Doležal
3. Carolina Guglielmetti

Kategória 2.B:
1. Rebeka Tešlárová
2. Veronika Sojková
3. Natália Ružičková

Kategória 2.C:
1. Sarah Flimmel

fotogaléria k tomuto článku:


2014_olympiada_v_nj_sk_kolo001.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo002.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo003.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo004.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo005.jpg2014_olympiada_v_nj_sk_kolo006.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed zajtra

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Záhradnícke bravčové mäso, cestovina A:1
2.Zapekaná brokolica, zemiaky, uhorka A:1,7
3.Zeleninový šalát s dvoma druhmi syra, rožok A:1,7
4.Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5.Chilli con carne (hovädzie), ryža A:1
Diéta:Záhradnícke bravčové mäso, cestovina
Polievka 2:Polievka z medvedieho cesnaku A:7
7.Kuracie soté s ryžou, kapustový šalát
8.Vypr. karfiol, zemiaky, tatárska omáčka A:1,3,7

Kalendár

23.04.2018
1. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.04.2018
15.00 – STRETNUTIE TRIEDNYCH
24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN