1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Školské kolo Hviezdoslavovho Kubína

V utorok 10. februára 2015 sa na našej škole konalo školské kolo súťaže v umeleckom prednese - Hviezdoslavov Kubín.

Tohtoročného školského kola sa zúčastnilo 38 študentov, ktorí svoje recitátorské nadanie predviedli v piatich kategóriách. V rámci každej kategórie sú rozdelené disciplíny poézia a próza.
II. kategória – deti 5. – 6. triedy SZŠ (C, D, A) a I. ročníka osemročných gymnázií (B)
III. kategória – deti 7. – 9. triedy SZŠ (K, H, E) a II. – IV. ročníka osemročných gymnázií (N, L, I)
IV. kategória – mládež stredných škôl (R) a V. – VIII. ročníka osemročných gymnázií (F, U, V, S, T)

Porota, ktorej členmi boli Magdaléna Krchlíková a Ivona Havelková, si každého súťažiaceho pozorne vypočula a dospela k takýmto výsledkom:

II. kategória 1SG :

Poézia:
1. miesto Vivien Záhorčáková, B

Próza:
1. miesto Lara Lajčáková, B
2. miesto Alena Hanzenová, B
3. miesto Nina Hettychová, B

II. kategória SZŠ:

Poézia:
1. miesto Barbora Točková, A
2. miesto Daniel Kubiš, C
3. miesto Dávid Bobek, D

Próza:
1. miesto Sebastián Žúži, C
2. miesto Juraj Krajčík, D
3. miesto David Ormandy, A

III. kategória 1SG:

Próza:

1. miesto Roderika Major, N
2. miesto Ivana Klamová, I
3. miesto Ivana Pavlová, N

Poézia:

1. miesto Matej Martinák, I
2. miesto Nina Gabrižová, N
3. miesto Timur Kramár, N

III. kategória SZŠ :

Próza:

1. miesto Lucia Lichvárová, H
2. miesto Samuel Husárik, K
3. miesto Iveta Hanzenová, E

Poézia:

1. miesto Nicol Kuhn, E
2. miesto Michaela Meliorisová, H
3. miesto Adam Červenka, K

IV. kategória :
Próza:

1. miesto Daniela Sláviková, F
2.miesto Romana Ružanská, V

Víťazom srdečne blahoželáme a postupujúcim držíme palce v obvodnom kole!



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

09.01 - 22.01.2019
záverečné testy EIHLKNAB
23.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED2,3
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED1
24.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2019
vysvedčenie
00.02.2019
__________FEBRUÁR__________
01.02.2019
polročné prázdniny
03.02 - 08.02.2019
lyžiarsky kurz AB, penzión Tále, Chopok Juh
06.02 - 08.02.2019
Deň s informatikou Praha (výber H, L)
07.02.2019
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
10.02 - 15.02.2019
lyžiarsky kurz UG, Lomnica
17.02 - 22.02.2019
lyžiarsky kurz CDS penzión Tále, Chopok Juh
18.02.2019
15.00 MZ 1.stupeň
24.04 - 01.05.0201
Lindau 8.G, U - jazykový pobyt