1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Goetheho pamätník

Dňa 29. apríla sa konalo školské kolo Goetheho pamätníka, súťaže v prednese nemeckej poézie, ktorá je určená pre žiakov nižších ročníkov, ktorí sa ešte len začínajú učiť nemecký jazyk.

Veľmi pekne sa na súťaž pripravili všetci - úplní začiatočníci, ktorí sa nemčinu učia ešte len prvý rok, aj tí, ktorí majú už rok - dva za sebou. Preto bolo aj rozhodovanie náročné, keď rozdiely na jednotlivých miestach boli minimálne. Uvádzame umiestnenia na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách.

Kategória tried H a I:
1. miesto - Timotej Kovačka
2. miesto - Karolína Jakubcová
3. miesto - Dominika Martinovičová

Kategória tried K a L:
1. miesto - Sára Mohňanská
2. miesto - Klára Hulíková
3. miesto - Terézia Bojňanská

Kategória tried A a N:
1. miesto - Roderika Anna Major
2. miesto - David Ormandy
3. miesto - Lenka Žembová
Blahoželáme!

fotogaléria k tomuto článku:


2015_goetheho_pamatnik_001.jpg2015_goetheho_pamatnik_002.jpg2015_goetheho_pamatnik_003.jpg2015_goetheho_pamatnik_005.jpg2015_goetheho_pamatnik_006.jpg2015_goetheho_pamatnik_007.jpg2015_goetheho_pamatnik_008.jpg
2015_goetheho_pamatnik_009.jpg2015_goetheho_pamatnik_010.jpg2015_goetheho_pamatnik_011.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed zajtra

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso