1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

športový trojboj 2015

Na konci školského roka na našej škole už tradične organizujeme pre žiakov 2. stupňa ZŠ a malého gymnázia súťaž v trojboji, kde si športovci môžu zmerať sily v disciplínach šplh na tyči, šprint na 60 m a vytrvalostný beh na 1500 m.

Tohtoročné kolo sa konalo 12. júna s týmito výsledkami v jednotlivých kategóriách:

1. Starší žiaci a staršie žiačky - triedy 9. E, 8. H, kvarta I a tercia L:

1. miesto: Murcko, L - 249 bodov
2. miesto: Hedera, I - 241 bodov
3. miesto: Ružička, I - 238 bodov

1. miesto: Klamová, I - 224 bodov
2. miesto: Ružanská, I - 175 bodov
3. miesto: Chovanová, I - 158 bodov

2. Mladší žiaci a mladšie žiačky - triedy 7. K, 6. A, sekunda N a príma B:

1. miesto: Hlasný, N - 227 bodov
2. miesto: Vanko, N - 225 bodov
3. miesto: Gajdoš, N - 213 bodov

1. miesto: Ličková, B - 232 bodov
2. miesto: Ondrejková, B - 204 bodov
3. miesto: Hulíková, K - 188 bodov

3. Žiaci a žiačky - triedy 5. C a 5. D:

1. miesto: Zelenay, C - 170 bodov
2. miesto: Obetko, C - 164 bodov
3. miesto: Bobek, D - 163 bodov

1. miesto: Simonidesová, D - 226 bodov
2. miesto: Hulíková, C - 183 bodov
3. miesto: Čáliková, C - 173 bodov

Všetkým zúčastneným športovcom ďakujeme za účasť a víťazom gratulujeme!
Lucia, Miro a Števo



Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová,Eva Jahelková, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák,Andrea Gálová, Daniel Pollák,Eva Jahelková, Daniela Lahvičková, Lucas Sprouse, Miroslav Rapant, Terézia Hochelová, Viliam Kerekeš,

Obed dnes

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ