1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda z nemeckého jazyka

Dňa 24. 11. sa konal ďalší ročník školského kola olympiády z nemeckého jazyka.

Na olympiáde sa zúčastnili už skúsení súťažiaci, ale privítali sme aj nových účastníkov, ktorí sú prísľubom do ďalších rokov. Počas súťaže aj na vyhlásení výsledkov bola príjemná atmosféra, ktorú spolu vytvorili účastníci súťaže a učitelia nemeckého jazyka.
Na vyhlásení výsledkov sme privítali aj našu pani riaditeľku Majku Smrekovú, ktorá odovzdala ceny víťazom a vyslovila im podporu v ďalšom zdolávaní nemeckého jazyka.
Víťaz každej kategórie bude reprezentovať našu školu v okresnom kole nemeckej olympiády. Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších rokoch.
Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 1B:
1. Daniela Tesařová
2. Terézia Bojňanská
3. Matúš Ondriš

Kategória 2A:
1. Claudia Hlavačková
2. Alex Štrauch
3. Carolina Guglielmetti

Kategória 2B:
1. Nina Fabšíková
2. Eva Jankovichová

Kategória 1C:
1. Samuel Peško

Kategória 2C:
1. Sarah Flimmel

fotogaléria k tomuto článku:


2015_nj_olympiada_sk_kolo_001.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_002.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_003.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_004.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_005.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_006.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_007.jpg
2015_nj_olympiada_sk_kolo_008.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_009.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_010.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_011.jpg



Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová,Eva Jahelková, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák,Andrea Gálová, Daniel Pollák,Eva Jahelková, Daniela Lahvičková, Lucas Sprouse, Miroslav Rapant, Terézia Hochelová, Viliam Kerekeš,

Obed dnes

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ