1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda z nemeckého jazyka

Dňa 24. 11. sa konal ďalší ročník školského kola olympiády z nemeckého jazyka.

Na olympiáde sa zúčastnili už skúsení súťažiaci, ale privítali sme aj nových účastníkov, ktorí sú prísľubom do ďalších rokov. Počas súťaže aj na vyhlásení výsledkov bola príjemná atmosféra, ktorú spolu vytvorili účastníci súťaže a učitelia nemeckého jazyka.
Na vyhlásení výsledkov sme privítali aj našu pani riaditeľku Majku Smrekovú, ktorá odovzdala ceny víťazom a vyslovila im podporu v ďalšom zdolávaní nemeckého jazyka.
Víťaz každej kategórie bude reprezentovať našu školu v okresnom kole nemeckej olympiády. Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších rokoch.
Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 1B:
1. Daniela Tesařová
2. Terézia Bojňanská
3. Matúš Ondriš

Kategória 2A:
1. Claudia Hlavačková
2. Alex Štrauch
3. Carolina Guglielmetti

Kategória 2B:
1. Nina Fabšíková
2. Eva Jankovichová

Kategória 1C:
1. Samuel Peško

Kategória 2C:
1. Sarah Flimmel

fotogaléria k tomuto článku:


2015_nj_olympiada_sk_kolo_001.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_002.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_003.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_004.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_005.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_006.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_007.jpg
2015_nj_olympiada_sk_kolo_008.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_009.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_010.jpg2015_nj_olympiada_sk_kolo_011.jpg



Dnes sa supluje za:

Lucia Hitzingerová, Simona Stanová, Vladimír Záškvara,

Obed zajtra

Polievka: Hovädzia s niťovkami A:1,9
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,3
3.Sýty kapustový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky plnené kuracím soté A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka

Kalendár

do 28.09.2018
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – HLKNAB
28.09.2018
11. ročník futsálového turnaja
do 28.09.2018
podanie maturitnej prihlášky IE
00.10.2018
__________OKTÓBER__________
01.10.2018
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
03.10.2018
Nezábudky 1.A, B
12.10.2018
Stužková IDOLS
do 12.10.2018
1. priebežné testy – EIHLKNAB
15.10.2018
15.00 MZ SZŠ 1.stupeň
16.10.2018
STRETNUTIE S RODIČMI + Oslava 100. výročia vzniku ČSR: 4.E,I,3.H,L,2.K,N,1.A,B,5.O,7.J,8.G,9.C,9.D,Z,M,V,U,S + projekt AJ - študovňa: U, SJ: 5.O
do 18.10.2018
KNAB odovzdať projekty + resumé
do 18.10.2018
HL odovzdanie príspevkov do zborníka za skupinu (definitívna verzia)
22.10 - 23.10.2018
príprava prezentácií HLKNAB
24.10 - 26.10.2018
prezentácie projektov HLKNAB
25.10.2018
Halloween MZO