1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

hviezdoslavov kubín

V uplynulých dňoch sa na našej škole konalo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súťaž sa teší veľkej obľube najmä medzi najmladšími žiakmi, ale máme radosť, že jej popularita rastie aj medzi študentmi vyšších ročníkov.

Naši mladí recitátori súťažili v umeleckom prednese prózy a poézie v nasledovných kategóriách:
a) umelecký prednes detí:
I. kategória: žiaci 2. O, 3. M, 4. J
II. kategória: žiaci 5. G, 6. C, 6. D a prímy S
III. kategória: žiaci 7. A, 8. K, 9. H a sekundy B, tercie N a kvarty L

b) umelecký prednes mládeže:
IV. kategória: študenti 1. E, 2. R a kvinty I, sexty F a oktáv U a V.

Porota dospela k týmto výsledkom: I. kategória:
Poézia
1. miesto: Zuzana Ličáková (3. M)
2. miesto: Alica Schostoková (3. M), Helena Kočanová (4. J)
3. miesto: Slavomír Habánik (3. M)

Próza
1. miesto: Kamila Škultétyová (3. M)
2. miesto: Karim Ben Rhouma (3. M), Adam Donoval (2. O)
3. miesto: Damián Drábek (3. M), Adam Ondrejička (3. M)

II. kategória:
Poézia
1. miesto: Vanesa Husáková (príma S)
2. miesto: David Bobek (6. D)
3. miesto: Eva Gabrižová (príma S)

Próza
1. miesto: Lillian Šaranová (príma S)
2. miesto: Dominika Durániková (príma S)
3. miesto: Hana Sobihardová (príma S)

III. kategória:
Poézia
1. miesto: Barbora Točková (7. A)
2. miesto: Emma Mateovičová (tercia N)
3. miesto: David Ormandy (7. A)

Próza
1. miesto: Daniel Majer (8. K)
2. miesto: Tomáš Benko (8. K)

IV. kategória:
Próza
1. miesto: Daniela Sláviková (sexta F)

Víťazom blahoželáme a postupujúcim prajeme veľa úspechov v obvodnom kole.

fotogaléria k tomuto článku:


2016_hviezdoslavov_kubin_001.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_002.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_003.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_004.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_005.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_006.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_007.jpg
2016_hviezdoslavov_kubin_008.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_009.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_010.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_011.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_012.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_013.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_014.jpg
2016_hviezdoslavov_kubin_015.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_016.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_017.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_018.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_019.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_020.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_021.jpg
2016_hviezdoslavov_kubin_022.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_023.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_024.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_025.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_026.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_027.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_028.jpg
2016_hviezdoslavov_kubin_029.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_030.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_031.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_032.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_033.jpg2016_hviezdoslavov_kubin_034.jpg



Dnes sa supluje za:

Anna Cifrová, Drahoslava Rapantová, Juraj Poljovka, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé