1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda z nemeckého jazyka

Dňa 22. 11. sa konalo školské kolo olympiády z nemeckého jazyka. Žiaci súťažili v štyroch kategóriách.

Po písomnej časti nasledovala ústna časť olympiády, v ktorej žiaci prejavili kreativitu pri opisovaní obrázka a vyjadrili svoj názor na dve aktuálne témy.
Víťazi jednotlivých kategórií budú reprezentovať našu školu v okresnom (kategórie 2A a 2B) a krajskom (kategória 1C) kole nemeckej olympiády.
Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších ročníkoch.
Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 2A:
1. Alex Štrauch (Elks)
2. Matej Martinák (Idols)
3. Karolína Bezecná (Idols)

Kategória 2B:
1. Denisa Dobrovodová (Falcons)
2. Carolina Guglielmetti (Ravens)
3. Patrik Doležal (Falcons)

Kategória 1C:
1. Filip Šimůnek (Knights)

Kategória 1A:
1. Richard Přibáň (Upgrades)

fotogaléria k tomuto článku:


2016_nemecka_olympiada_t001.jpg2016_nemecka_olympiada_t002.jpg2016_nemecka_olympiada_t003.jpg2016_nemecka_olympiada_t004.jpg2016_nemecka_olympiada_t005.jpg2016_nemecka_olympiada_t006.jpg2016_nemecka_olympiada_t007.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso