1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda z nemeckého jazyka

Dňa 22. 11. sa konalo školské kolo olympiády z nemeckého jazyka. Žiaci súťažili v štyroch kategóriách.

Po písomnej časti nasledovala ústna časť olympiády, v ktorej žiaci prejavili kreativitu pri opisovaní obrázka a vyjadrili svoj názor na dve aktuálne témy.
Víťazi jednotlivých kategórií budú reprezentovať našu školu v okresnom (kategórie 2A a 2B) a krajskom (kategória 1C) kole nemeckej olympiády.
Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších ročníkoch.
Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 2A:
1. Alex Štrauch (Elks)
2. Matej Martinák (Idols)
3. Karolína Bezecná (Idols)

Kategória 2B:
1. Denisa Dobrovodová (Falcons)
2. Carolina Guglielmetti (Ravens)
3. Patrik Doležal (Falcons)

Kategória 1C:
1. Filip Šimůnek (Knights)

Kategória 1A:
1. Richard Přibáň (Upgrades)

fotogaléria k tomuto článku:


2016_nemecka_olympiada_t001.jpg2016_nemecka_olympiada_t002.jpg2016_nemecka_olympiada_t003.jpg2016_nemecka_olympiada_t004.jpg2016_nemecka_olympiada_t005.jpg2016_nemecka_olympiada_t006.jpg2016_nemecka_olympiada_t007.jpg



Dnes sa supluje za:

Ivica Baratková,

Obed dnes

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

09.01 - 22.01.2019
záverečné testy EIHLKNAB
23.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED2,3
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED1
24.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2019
vysvedčenie
00.02.2019
__________FEBRUÁR__________
01.02.2019
polročné prázdniny
03.02 - 08.02.2019
lyžiarsky kurz AB, penzión Tále, Chopok Juh
06.02 - 08.02.2019
Deň s informatikou Praha (výber H, L)
07.02.2019
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
10.02 - 15.02.2019
lyžiarsky kurz UG, Lomnica
17.02 - 22.02.2019
lyžiarsky kurz CDS penzión Tále, Chopok Juh
18.02.2019
15.00 MZ 1.stupeň
24.04 - 01.05.0201
Lindau 8.G, U - jazykový pobyt