1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

21. ročník SHAKESPEARE MEMORIAL – celoslovenské kolo

Dňa 30. 11. 2016 sa v Zichyho paláci v Bratislave uskutočnil 21. ročník slovenského kola „Shakespeare memorial“. Zúčastnilo sa ho 64 žiakov z celého Slovenska.

Žiaci aj ich pedagógovia si zaslúžia veľké uznanie za svoju prácu v príprave na túto súťaž. Držíme palce do ďalších ročníkov a tešíme sa na stretnutie o rok.

Shakespeare memorial 21st Slovak round

R E S U L T S

1st prose:
1. Leonidas Iliopoulos, Gymnázium F. G. Lorcu
2. Sebastián Žúži, 1. SG Bajkalská
3. Adam Ogurčák, Gymnázium Javorová, Spišská Nová Ves
4. Linda McDonell, Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
5. Patrícia Hudecová, Gymnázium Malacky
6. Kristína Jajcayová, Gymnázium L. Sáru
7. Johanna Keeble, Gymnázium Bilíkova
8. Ema Fegyveresová, Gymnázium Pankúchova

2nd poetry:
1. Daniel Cich, Gymnázium F. G. Lorcu
2. Eva Melichová, Súkromné gymnázium Dneperská, Košice
3. Lucia Borodáčová, Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
4. Dorota Hrnčiarová, Gymnázium Malacky
5. Vanesa Antovská, SG Mercury
6. Júlia Jediná, Spojená škola V. de Saul
7. Timotheos J. Kotúľ, Gymnázium Bilíkova
8. Matúš Jonaštík, 1. SG Bajkalská

3rd prose:
1. Julia Pabst, Gymnázium L. Sáru
2. Daniel Majer, 1. SG Bajkalská
3. Dominika Nguyen, Gymnázium Alejová, Košice
Porota neurčila poradie ďalších súťažiacich: Alex Švorc (Gymnázium A. Bernoláka Senec), Hana Sallemová (Gymnázium Hubeného), Ema Anna Chromá (Gymnázium F. G. Lorcu).

4th poetry:
1. Kristína Barlová, Gymnázium E. Steinovej, Košice
2. Lívia Špinerová, Gymnázium Hubeného
3. Tatiana Sleziaková, SG Mercury
4. Anna Budinská, Gymnázium L. Sáru
5. Michaela Pavláková, Gymnázium F. G. Lorcu
6. Adela Bockanicová, Spojená škola V. de Saul
7. Sophie Záhorčáková, 1. SG Bajkalská
8. Eva Jakubáčová, Gymnázium s VJM, Dunajská

5th prose:
1. Lucia Ropeková, Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice
2. Daniela Sláviková, 1. SG Bajkalská
3. Luan Kahili, Gymnázium L. Sáru
4. Kristína Danková, Gymnázium F. G. Lorcu
5. Tereza Spáčilová, SG Mercury
6. Zuzana Mačicová, Spojená škola Tilgnerova
7. Adela Martinková, Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
8. Marcela Matisová, Gymnázium Bilíkova
9. Anna Farkašová, Gymnázium s VJM, Dunajská
10. Miriam Maťašáková, Gymnázium A. Bernoláka, Senec
11. Veronika Paulinyová, Spojená škola de la Salle

6th poetry:
1. Tadeáš Hrušovský, Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice
2. Mária Rosinová, Gymnázium Bilíkova
3. Nikodem Kadleček, Gymnázium F. G. Lorcu
4. Michaela Gurská, SG Mercury
5. Dáša Kotlíková, Evanjelické lýceum Vranovská
6. Zuzana Matulová, 1. SG Bajkalská
7. Matilda Miklóš, Gymnázium s VJM, Dunajská
8. Monika Mikusková, Spojená škola V. de Paul
9. Diana Hirländer, Spojená škola de la Salle
10. Barbara Illithová, Gymnázium Grösslingová
11. Soňa Bojová, Gymnázium Hubeného

7th tvorivé písanie - juniors:
1. Tamara Schmidtová, Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova
2. Sofia Ontkovičová, Gymnázium L. Sáru
3. Sara Coddington, 1. SG Bajkalská
4. Samuel Koráb, Gymnázium F. G. Lorcu

8th tvorivé písanie – seniors:
1. Zuzana Kollárová, 1. SG Bajkalská
2. Renáta Koutenská, Gymnázium L. Sáru
3. Nina Majerová, SG Mercury
4. Petra Filipovičová, Gymnázium F. G. Lorcu
5. Viktória Mrázková, Súkromné gymnázium Dneperská, Košice
6. Michaela Čerkesová, Gymnázium A. Bernoláka, Senec
7. Stanislav Fatul, Spojená škola de la Salle
8. Michaela Čavargová, Gymnázium Bilíkova
9. Martin Kasala, Gymnázium Grösslingová
10. Terézia Királyiová, Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova

fotogaléria k tomuto článku:


2016_shakespeare_001.jpg2016_shakespeare_002.jpg2016_shakespeare_003.jpg2016_shakespeare_004.jpg2016_shakespeare_005.jpg2016_shakespeare_006.jpg2016_shakespeare_007.jpg



Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:
Polievka 2:
7.
8.

Kalendár