1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

goetheho pamätník

Aj tento rok sa stretli v školskom kole najlepší recitátori z jednotlivých tried, aby dokázali oprávnenosť svojich nominácií.

Videli a počuli sme výborne pripravených žiakov s viacerými originálnymi recitačnými výkonmi, a tak určenie poradia nebolo pre vyučujúcich jednoduchou záležitosťou.

Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom ďakujeme za predvedené výkony.

Uvádzame umiestnenia na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách.

1. kategória:
1. miesto - Eva Gabrižová (trieda Sparks), Oliver Murcín (Gems)
3. miesto - Nataša Jurkovičová (Sparks)

2. kategória:
1. miesto - Richard Grobár (Crikets)
2. miesto - Lucia Palkociová (Dots)
3. miesto - Marianna Hlavačková (Beetles), Tamara Ema Zvolenská (Beetles)

3. kategória:
1. miesto - Lenka Žembová (Narrators)
2. miesto - Roderika Anna Major (Narrators)
3. miesto - Ondrej Trnka (Ants)

4. kategória:
1. miesto - Zuzana Kollarová (Legends)
2. miesto - Samuel Husárik (Knights)
3. miesto - Tomáš Benko (Knights)

fotogaléria k tomuto článku:


2017_goetheho_pamatnik_001.jpg2017_goetheho_pamatnik_002.jpg2017_goetheho_pamatnik_003.jpg2017_goetheho_pamatnik_004.jpg2017_goetheho_pamatnik_005.jpg2017_goetheho_pamatnik_006.jpg



Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Ján Žabka, Lucia Ortutayová, Viera Chytilová, Viera Dršková, Zuzana Jankovičová, Ľubica Joštová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé