1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

goetheho pamätník

Aj tento rok sa stretli v školskom kole najlepší recitátori z jednotlivých tried, aby dokázali oprávnenosť svojich nominácií.

Videli a počuli sme výborne pripravených žiakov s viacerými originálnymi recitačnými výkonmi, a tak určenie poradia nebolo pre vyučujúcich jednoduchou záležitosťou.

Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom ďakujeme za predvedené výkony.

Uvádzame umiestnenia na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách.

1. kategória:
1. miesto - Eva Gabrižová (trieda Sparks), Oliver Murcín (Gems)
3. miesto - Nataša Jurkovičová (Sparks)

2. kategória:
1. miesto - Richard Grobár (Crikets)
2. miesto - Lucia Palkociová (Dots)
3. miesto - Marianna Hlavačková (Beetles), Tamara Ema Zvolenská (Beetles)

3. kategória:
1. miesto - Lenka Žembová (Narrators)
2. miesto - Roderika Anna Major (Narrators)
3. miesto - Ondrej Trnka (Ants)

4. kategória:
1. miesto - Zuzana Kollarová (Legends)
2. miesto - Samuel Husárik (Knights)
3. miesto - Tomáš Benko (Knights)

fotogaléria k tomuto článku:


2017_goetheho_pamatnik_001.jpg2017_goetheho_pamatnik_002.jpg2017_goetheho_pamatnik_003.jpg2017_goetheho_pamatnik_004.jpg2017_goetheho_pamatnik_005.jpg2017_goetheho_pamatnik_006.jpg



Dnes sa supluje za:

Daniela Lahvičková, Drahoslava Rapantová, Eva Babejová,

Obed zajtra

Polievka: Vidiecka A:1
1.Kurací steak s Nivovou omáč., opek. zemiaky A:1,7
2.Šišky s ovocnou penou A:1,3,7
3.Cestovinový šalát s krabími tyčinkami A:1,4,7
4.Kurací steak, čerstvá zelenina A:1
5.Námornícke bravčové soté, ryža, šalát A:1,3
Diéta:Námornícke bravčové soté, ryža, kapustový šalát
Polievka 2:Karfiolová so zeleninou A:9
7.Kuracie kung pao s ryžou, kapust. šalát A:5,6
8.Bravčový obrátený rezeň , zemiaky, cvikla A:1,3

Kalendár

24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI