1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda z nemeckého jazyka

Koncom novembra sa konalo školské kolo olympiády z nemeckého jazyka. Aj tento rok žiaci súťažili v štyroch kategóriách.

Po písomnej časti nasledovala ústna časť olympiády, v ktorej žiaci prejavili kreativitu pri opisovaní obrázka a vyjadrili sa k dvom aktuálnym témam.
Žiaci, ktorí sa umiestnili na 1. a 2. mieste v jednotlivých kategóriách, budú reprezentovať našu školu v okresnom, resp. krajskom kole nemeckej olympiády.
Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších ročníkoch.
Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 2.A:
1. Adriana Nováková, trieda H
2. Dominika Martinovičová, H
3. Adam Novoroľník, H

Kategória 2.B:
1. Carolina Guglielmetti, R
2. Matej Vanko, F
3. Adam Oríšek, F

Kategória 1.A:
1. David Šechny, V
2. Richard Přibáň, U

Kategória 1.B, SZŠ:
1. Karolína Pavlíková, D
2. Tomáš Vyrúbal, C
3. Lucia Palkociová, D

Kategória 1.B, 1SG:
1. Marianna Hlavačková, B
2. Nina Sandra Hettychová, B

fotogaléria k tomuto článku:


2017_onj_001.jpg2017_onj_002.jpg2017_onj_003.jpg2017_onj_004.jpg2017_onj_005.jpg2017_onj_006.jpg2017_onj_007.jpg
2017_onj_008.jpg2017_onj_009.jpg



Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová,Eva Jahelková, Barbora Ulrichová, Daniel Pollák,Andrea Gálová, Daniel Pollák,Eva Jahelková, Daniela Lahvičková, Lucas Sprouse, Miroslav Rapant, Terézia Hochelová, Viliam Kerekeš,

Obed dnes

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ