1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

hviezdoslavov kubín

Aj tento školský rok sa naši najúspešnejší recitátori zúčastnili súťaže Hviezdoslavov Kubín.

1. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Andrej Dallos, 2. T
2. miesto: Miriam Zemanová, 3. P, Roman Zelenka, 3. P
3. miesto: Hana Luknárová, 4. O

Próza:
1. miesto: Žofia Bartová, 3. P
2. miesto: Christián Pašmík, 2. T
3. miesto: Silvia Hitzingerová, 4. O

2. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Karim Ben Rhouma, 5. M
2. miesto: porota neudelila
3. miesto: porota neudelila

Próza:
1. miesto: Matúš Kordoš, 5. M
2. miesto: Alica Schostoková, 5. M
3. miesto: Matúš Vráb, príma V

3. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Hana Chrappová, 7. G
2. miesto: Janis Jurenka, 9. A
3. miesto: porota neudelila

Próza, SZŠ:
1. miesto: David Ormandy, 9. A
2. miesto: Viktória Vargicová, 7. G
3. miesto: Sebastián Žúži, 8. C

Próza, 1SG:
1. miesto: Tereza Juríčková, kvarta B
2. miesto: Dominika Durániková, tercia S
3. miesto: porota neudelila

4. KATEGÓRIA:
Próza:
1. miesto: Daniela Sláviková, oktáva F
2. miesto: Roderika Major, kvinta N
3. miesto: Tomáš Benko, 1. K

Víťazom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole.

fotogaléria k tomuto článku:


2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_001.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_002.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_003.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_004.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_005.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_006.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_007.jpg



Dnes sa supluje za:

Anna Cifrová, Drahoslava Rapantová, Juraj Poljovka, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé