1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

hviezdoslavov kubín

Aj tento školský rok sa naši najúspešnejší recitátori zúčastnili súťaže Hviezdoslavov Kubín.

1. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Andrej Dallos, 2. T
2. miesto: Miriam Zemanová, 3. P, Roman Zelenka, 3. P
3. miesto: Hana Luknárová, 4. O

Próza:
1. miesto: Žofia Bartová, 3. P
2. miesto: Christián Pašmík, 2. T
3. miesto: Silvia Hitzingerová, 4. O

2. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Karim Ben Rhouma, 5. M
2. miesto: porota neudelila
3. miesto: porota neudelila

Próza:
1. miesto: Matúš Kordoš, 5. M
2. miesto: Alica Schostoková, 5. M
3. miesto: Matúš Vráb, príma V

3. KATEGÓRIA:
Poézia:
1. miesto: Hana Chrappová, 7. G
2. miesto: Janis Jurenka, 9. A
3. miesto: porota neudelila

Próza, SZŠ:
1. miesto: David Ormandy, 9. A
2. miesto: Viktória Vargicová, 7. G
3. miesto: Sebastián Žúži, 8. C

Próza, 1SG:
1. miesto: Tereza Juríčková, kvarta B
2. miesto: Dominika Durániková, tercia S
3. miesto: porota neudelila

4. KATEGÓRIA:
Próza:
1. miesto: Daniela Sláviková, oktáva F
2. miesto: Roderika Major, kvinta N
3. miesto: Tomáš Benko, 1. K

Víťazom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole.

fotogaléria k tomuto článku:


2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_001.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_002.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_003.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_004.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_005.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_006.jpg2018_hviezdoslavov_kubin_sk_kolo_007.jpg



Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Daniel Pollák, Drahoslava Rapantová, Eva Jahelková, Miroslav Husák, Miroslav Rapant, Sylvia Páleničková, Viliam Kerekeš, Štefan Lomnitzer,

Aktuálne počasie na 1sg:

Teplota: 7.3 °C
Vlhkosť: 88 %
Tlak: 986.47 hPa






Zdroj: meteo stanica 1sg

Kalendár

23.02 - 28.02.2020
lyžiarsky kurz JV, Kubínska Hoľa
do 28.02.2020
1 deň s Inf Praha - výber KN
00.03.2020
__________MAREC____________
01.03 - 06.03.2020
lyžiarsky kurz UG, Chopok
02.03.2020
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
02.03.2020
15.00 MZ 1.stupeň
09.03.2020
15.00 – stretnutie vedúcich PK
16.03.2020
15.00 – STRETNUTIE UČITEĽOV
17.03.2020
LH maturitné písomky EČ,PFIČ SJ
do 18.03.2020
pripraviť pozvánky na rodičko
18.03.2020
LH maturitné písomky EČ,PFIČ AJ, NJ
19.03.2020
STRETNUTIE S RODIČMI 1.E, 2.R, 3.W, 4.T
19.03.2020
LH maturitné písomky EČ M
do 20.03.2020
1. priebežné testy – HLKNABCDS
24.03.2020
STRETNUTIE S RODIČMI 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,9.G,Z,M,V,U + projekt Aj: 5.P - pódium, Sj: U - študovňa
26.03.2020
Mladý novinár ISCED3 – kvinta,sexta