1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

goetheho pamätník

Aj tento rok sa stretli v školskom kole najlepší recitátori v nemeckom jazyku z jednotlivých tried, aby dokázali oprávnenosť svojich nominácií.

Videli a počuli sme výborne pripravených žiakov s viacerými originálnymi recitačnými výkonmi, a tak určenie poradia nebolo pre vyučujúcich ako členov poroty jednoduchou záležitosťou.
Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom ďakujeme za predvedené výkony.

1. KATEGÓRIA:
1. miesto - Adam Vyrúbal (trieda Jays)
2. miesto - David Brázda (Upgrades)
3. miesto - Helena Kočanová (Jays)

2. KATEGÓRIA:
1. miesto - Zina Melicherčíková (Gems)
2. miesto - Eva Gabrižová (Sparks)
3. miesto - Dominika Durániková (Sparks), Matúš Jonaštík (Gems)

3. KATEGÓRIA:
1. miesto - Lucia Palkociová (Dots)
2. miesto - Lucia Ličáková (Dots)
3. miesto - Hana Hulíková (Crikets)

4. KATEGÓRIA:
1. miesto - Roderika Anna Major (Narrators)
2. miesto - Laura Herbecová (Ants)
3. miesto - Nina Planá (Narrators)

fotogaléria k tomuto článku:


2018_goetheho_pamatnik_001.jpg2018_goetheho_pamatnik_002.jpg2018_goetheho_pamatnik_003.jpg2018_goetheho_pamatnik_004.jpg2018_goetheho_pamatnik_005.jpg2018_goetheho_pamatnik_006.jpg2018_goetheho_pamatnik_007.jpg
2018_goetheho_pamatnik_008.jpg2018_goetheho_pamatnik_009.jpg2018_goetheho_pamatnik_010.jpg2018_goetheho_pamatnik_011.jpg



Dnes sa supluje za:

Drahoslava Rapantová, Jozef Marek, Katarína Kučerová, Miroslav Rapant, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé