1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

goetheho pamätník

Aj tento rok sa stretli v školskom kole najlepší recitátori v nemeckom jazyku z jednotlivých tried, aby dokázali oprávnenosť svojich nominácií.

Videli a počuli sme výborne pripravených žiakov s viacerými originálnymi recitačnými výkonmi, a tak určenie poradia nebolo pre vyučujúcich ako členov poroty jednoduchou záležitosťou.
Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom ďakujeme za predvedené výkony.

1. KATEGÓRIA:
1. miesto - Adam Vyrúbal (trieda Jays)
2. miesto - David Brázda (Upgrades)
3. miesto - Helena Kočanová (Jays)

2. KATEGÓRIA:
1. miesto - Zina Melicherčíková (Gems)
2. miesto - Eva Gabrižová (Sparks)
3. miesto - Dominika Durániková (Sparks), Matúš Jonaštík (Gems)

3. KATEGÓRIA:
1. miesto - Lucia Palkociová (Dots)
2. miesto - Lucia Ličáková (Dots)
3. miesto - Hana Hulíková (Crikets)

4. KATEGÓRIA:
1. miesto - Roderika Anna Major (Narrators)
2. miesto - Laura Herbecová (Ants)
3. miesto - Nina Planá (Narrators)

fotogaléria k tomuto článku:


2018_goetheho_pamatnik_001.jpg2018_goetheho_pamatnik_002.jpg2018_goetheho_pamatnik_003.jpg2018_goetheho_pamatnik_004.jpg2018_goetheho_pamatnik_005.jpg2018_goetheho_pamatnik_006.jpg2018_goetheho_pamatnik_007.jpg
2018_goetheho_pamatnik_008.jpg2018_goetheho_pamatnik_009.jpg2018_goetheho_pamatnik_010.jpg2018_goetheho_pamatnik_011.jpg



Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová, Dagmara Ľahká, Drahoslava Rapantová, Eva Babejová, Eva Drozdová, Lucia Štofirová, Marta Soľáková,

Kalendár

18.10.2021
15.00 MZ 1.stupeň (Majka)
do 20.10.2021
UGVJ odovzdať projekty
21.10 - 22.10.2021
príprava prezentácií SCDUGVJ
25.10 - 27.10.2021
prezentácie projektov SCDUGVJ
26.10.2021
Halloween
28.10 - 29.10.2021
jesenné prázdniny
do 30.10.2021
prednáška o darcovstve krvi ABCDS (MiroR)
00.11.2021
__________NOVEMBER__________
02.11.2021
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
04.11.2021
1. štvrťročný test M – F,O,Z,M
05.11.2021
SCD odovzdanie projektových príspevkov do zborníka
do 05.11.2021
Olympiáda Sj školské kolo (Ivona, Tereza)
do 08.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov UGVJ (+% do eŽK)
08.11.2021
1. štvrťročný test SJ – F,O,Z,M
09.11 - 11.11.2021
PEEP Science Holandsko - online (KatkaK, Evina)
09.11.2021
Ekoexkurzia V po 2.h Jurský Šúr
10.11.2021
DOD 1.ročník SZŠ (Silvia)
12.11.2021
Ekoexkurzia J po 2.h Jurský Šúr
13.11.2021
stužková BEETLES (Barbora)
do 15.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov SCD (+% do eŽK)