1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

olympiáda v nemeckom jazyku

Už sa stalo tradíciou, že koncom novembra sa koná školské kolo olympiády v nemeckom jazyku. Tento rok žiaci súťažili v šiestich kategóriách.

Po písomnej časti žiaci predviedli svoju kreativitu v ústnej časti pri opisovaní obrázka a vyjadrili sa k dvom aktuálnym témam.
Žiaci, ktorí sa umiestnili na 1. a 2. mieste v jednotlivých kategóriách, budú reprezentovať našu školu v okresnom, resp. krajskom kole nemeckej olympiády.
Víťazom blahoželáme a ostatným prajeme úspechy v ďalších ročníkoch.

Uverejňujeme umiestnenia v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Kategória 1.A:
1. miesto David Šechny, trieda V

Kategória 1.B:
1. Lucia Palkociová, D
2. Karolína Pavlíková, D
3. Lucia Ličáková, D

Kategória 1.C:
1. Katarína Karovičová, C

Kategória 2.C:
1. Claudia Hlavačková, I

Kategória 2.A:
1. Laura Herbecová, A
2. Matej Šembera, K
3. Branislav Hitzinger, A

Kategória 2.B:
1. Karolína Bezecná, I
2. Dominika Martinovičová, H
3. Adam Novoroľník, H

fotogaléria k tomuto článku:


2018_olympiada_v_nem_jazyku_001.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_002.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_003.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_004.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_005.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_006.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_007.jpg
2018_olympiada_v_nem_jazyku_008.jpg2018_olympiada_v_nem_jazyku_009.jpg



Dnes sa supluje za:

Anna Cifrová, Drahoslava Rapantová, Juraj Poljovka, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé