1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

úspech mladých futbalistov

Po jesennom postupe sa naši mladí futbalisti zúčastnili dňa 2. mája 2019 na finálovom turnaji Obvodu Bratislava II.

Po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadili pekné 3. miesto. Majstrom obvodu sa stali mladí futbalisti z Gymnázia Metodova.
Našu školu úspešne reprezentovali Tomáš Dzurilla a Tomáš Husarčík (Jays), Martin Beňo, Adam Halász, Fabian Ličko a Matej Vráb (Voices), Matúš Borec, Lukáš Borec a Karim Ben Rhouma (Mices) a Ondrej Husák (Owls).
Blahoželáme!

fotogaléria k tomuto článku:


2019_uspechy_mladych_futbalistov_001.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_002.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_003.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_004.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_005.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_006.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_007.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_008.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_009.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_010.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_011.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_012.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_013.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_014.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_015.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_016.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_017.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_018.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_019.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_020.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_021.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_022.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_023.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_024.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_025.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_026.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_027.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_028.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_029.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_030.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_031.jpg



Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Dagmar Môťovská, Lukáš Petrík, Zuzana Jankovičová, Ľubica Joštová,

Obed zajtra

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

20.05 - 24.05.2019
akademický týždeň
od 27.05.2019
maturity 2. termín
od 28.05.2019
záverečné testy – KNAB
31.05.2019
Deň detí - ISCED2
00.06.2019
__________JÚN______________
03.06 - 14.06.2019
záverečné testy – HLKNAB
do 07.06.2019
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.C,9.D,S,8.G,U
10.06.2019
2. štvrťročný test SJ – 9.C,9.D,S,8.G,U
13.06.2019
2. štvrťročný test M – 9.C,9.D,S,8.G,U
15.06 - 23.06.2019
Írsko Dún Laoghaire Dublin V - jazykový pobyt
19.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
20.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
21.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED1