1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         18.01.2018

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:
1.-2.hod. - testM ABCDS podla rozvrhu
1.-3.h.- Legends test v 6.J

3.hod.- Jays-Geog.+Vilo vo Voices
3.hod. -Voices Aj2 skup+EvaB v 110

6.hod.- 9.Ants má Dejepis s Andreou, nie VU
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 5.M, V, 6.J, U (Kor -> Plav1) Daniela Lahvičková TV Lucia Ortutayová namiesto Danky
1 L Daniel Pollák,Andrea Gálová t.B - test v 6.J.
1 N Terézia Hochelová t.UK Eva Jahelková
2 5.M, V, 6.J, U (Kor -> Plav1) Daniela Lahvičková TV Lucia Ortutayová namiesto Danky
2 L Andrea Gálová,Eva Jahelková t.B - test v 6.J.
2 N Terézia Hochelová t.UK Eva Babejová
3 2.H Daniela Lahvičková t.B Jozef Marek
3 6.J (6.J -> V) Viliam Kerekeš G -
3 L Daniel Pollák,Eva Jahelková t.B - test v 6.J.
3 N Terézia Hochelová t.UK Jana Šmahovská
4 1.K (Konf) Daniela Lahvičková NJ Viera Chytilová
4 L (L -> Štud) Lucas Sprouse Aj -
4 N Terézia Hochelová SJ Odpadlo
5 8.C (N) Terézia Hochelová Aj Eva Drozdová
5 F Barbora Ulrichová TH Odpadlo
5 S Daniela Lahvičková NJ->Aj Michal Torma
6 8.D Miroslav Rapant Aj->SJ Eva Babejová
8 S Barbora Ulrichová D Odpadlo

>>

Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Katarína Kučerová, Viera Dršková,

Obed dnes

Polievka: Fazuľová A:1
1.Černohorský kurací rezeň, zemiaky, čalam. A:1,3,7
2.Rezance s tvarohom a smotanou, mlieko A:1,3,7
3.Holandský šalát, tmavý rožok A:1,3,6,7
4.Černohorský kurací rezeň, čerstvá zelenina A:1,3,7
5.Slovenské bravčové rizoto so syrom, čalamáda A:1,7
Diéta:Vyprážaný kurací rezeň, zemiaky, čalamáda
Polievka 2:Kurací vývar s cestovinou A:1,3,9
7.Pečené kuracie stehno na kyslej kapuste, zemiaky
8.Zemiakový prívarok, sekaná pečienka A:1,3,7

Kalendár

od 29.05.2018
záverečné testy – HLKN
00.06.2018
__________JÚN______________
01.06.2018
Deň detí - ISCED2
01.06 - 15.06.2018
záverečné testy – EIHLKN
do 08.06.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.A,B,8.C,8.D,S
11.06.2018
2. štvrťročný test SJ – 9.A,B,8.C,8.D,S
14.06.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
20.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
21.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
22.06 - 03.07.2018
Nórsko EIHL
22.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED1