1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         26.04.2018

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Korčulovanie aj plávanie je zrušené.

Zmena rozvrhu pre triedy:
5.Mice - 1.h. - HV+Ivica v Hud., 2.h.- Mat. celá trieda, presun zo 7.hod.v M
Voices - 1.h.- SJ-celá trieda+ EvaB., presun zo 7.hod. voV, 2.h. -TV- celá trieda+ ŠtevoL
v Tv1,Tv2 (spojenie)
6.Jays - 1.h.- skup.Aj1+Agata v inf2, skupAj2+ VeronikaK-Mat. v 6.J., 2.h.- Aj1+Lucas S
v triede 6.J., Aj2+ MišoT v studovni
Upgrades - 1.h.- TV-celá trieda (vonku)+ŠtefanL., 2.h. - Aj1+Agata, Inf v inf1,
Aj2 + PaloC, Vv v atl.
Upgrades sa ucia v triede B (zlomená noha), rozvrh z triedy B sa presuva do U

Jozef M. + skupina chlapcov -futbalovy turnaj (celý den)
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 4.O (Inf3 -> 4.O) Liliana Oršulová M Petra Vráblová
1 5.M, V, 6.J, U Jozef Marek TV Odpadlo
1 5.M, V, 6.J, U (Kor,Plav1) Daniela Lahvičková TV Plávanie aj korčulovanie zrusené, pozri náhr.rozvrh
2 4.O (Inf3) Liliana Oršulová SJ Petra Vráblová
2 5.M, V, 6.J, U Jozef Marek TV Odpadlo
2 5.M, V, 6.J, U (Kor,Plav1) Daniela Lahvičková TV Plávanie, korčulovanie zrusene, pozri náhradný rozvrh
3 3.E (103 -> tv.1) Jozef Marek NJ->TV Štefan Lomnitzer
3 3.E (110 -> tv.2) Daniela Lahvičková NJ->TV Štefan Lomnitzer
3 4.O Liliana Oršulová VV-DV Petra Vráblová
4 4.O Liliana Oršulová VV-DV Petra Vráblová
4 8.C Daniela Lahvičková NJ Ewa Marková
4 F (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Daniel Pollák
5 I (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Štefan Lomnitzer
5 S (I) Jozef Marek NJ->Aj Lucas Sprouse
6 3.E (tv.1) Drahoslava Rapantová TV Štefan Lomnitzer
6 S (9.A) Daniela Lahvičková NJ Viera Chytilová
7 4.O Liliana Oršulová .ČaS Ewa Marková spojenie
7 Jed Drahoslava Rapantová .OB Pavol Cesnak
7 Sup Daniela Lahvičková .sup Štefan Lomnitzer

>>

Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Terézia Hochelová,

Obed zajtra

Polievka: Boršč A:1
1.Maďarský guláš, knedľa A:1,3,7
2.Nákyp zeleninový, zemiaky, hláv. šalát A:1,7
3.Grécky ovocný šalát, tmavý rožok A:1
4.Farebný kurací plátok, dusená zelenina A:1
5.Farebný kurací plátok, ryža, hláv. šalát A:1
Diéta:Nákyp zeleninový, zemiaky, hlávkový šalát
Polievka 2:Šošovicová so zeleninou A:9
7.Hovädzia sviečková s parenou knedľou A:1,7,9
8.Tvarohovo jablková žemľovka, kompót A:1,3,7

Kalendár

do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI
od 29.05.2018
záverečné testy – HLKN
00.06.2018
__________JÚN______________
01.06 - 15.06.2018
záverečné testy – EIHLKN
01.06.2018
Deň detí - ISCED2
do 08.06.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.A,B,8.C,8.D,S
11.06.2018
2. štvrťročný test SJ – 9.A,B,8.C,8.D,S
14.06.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
20.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
21.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED3