1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         20.09.2019

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:

Futsalový turnaj - Jozef celý deň, ihrisko, konferenčka
2.hod. -ZuzkaŠ. odvedie deti z korčuľovania
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 3.K Zuzana Jankovičová RJ Odpadlo
1 N (tv.1) Drahoslava Rapantová TV Daniel Pollák
1 V (U) Jozef Marek NJ Petra Knox
2 5.P Miroslav Rapant Aj Nyall Frye Miro nechá prácu
2 N (Štud) Zuzana Jankovičová Aj Joshua Ruggiero
2 S Jozef Marek NJ->Aj Lucas Sprouse
2 U (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Štefan Lomnitzer
3 4.H Katarína Kučerová TH práca na stužkovej - samostatne
3 L (Konf) Jozef Marek NJ studenit su divaci na turnaji
3 N (Štud) Zuzana Jankovičová Aj->SJ Terézia Hochelová
4 3.K (110) Jozef Marek NJ Daniela Lahvičková
4 S Katarína Kučerová SJ->D Barbora Ulrichová
5 L Zuzana Jankovičová RJ Odpadlo
5 S (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Štefan Lomnitzer
6 4.H Jozef Marek NJ Daniela Lahvičková
6 Jed Drahoslava Rapantová .OB Alžbeta Kadlečíková
6 O (Štud) Zuzana Jankovičová Aj->SJ Eva Babejová
7 3.K (6 -> 3.K) Jozef Marek NJ->Aj Joshua Ruggiero
7 3.W (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Štefan Lomnitzer
8 3.K (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Daniel Pollák

>>

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Andrea Gálová, Barbora Ulrichová, Dagmara Ľahká, Daniel Pollák, Eva Babejová, Eva Jahelková, Ivona Havelková, Jana Šutriepková, Lucas Sprouse, Lucia Bašista Oriešková, Marta Soľáková, Michal Torma, Miroslav Husák, Nyall Frye, Pavol Kubinec, Terézia Hochelová,

Kalendár

22.10 - 23.10.2019
príprava prezentácií KNABCDS
24.10.2019
Halloween PFO
24.10 - 28.10.2019
prezentácie projektov KNABCDS
25.10.2019
stužková HERALDS
29.10.2019
30 rokov Novembra oslava, pochod, Tržnica
30.10 - 31.10.2019
jesenné prázdniny
00.11.2019
__________NOVEMBER_________
01.11.2019
jesenné prázdniny
04.11.2019
15.00 MZ 1.stupeň
05.11.2019
KN odovzdanie príspevkov do zborníka za skupinu (definitívna verzia)
06.11.2019
DOD 1.ročník SZŠ
07.11.2019
1. štvrťročný test M – 9.G,U,8.J,V
08.11.2019
Prednáška This is 21 Janko Cifra v Klube pre HL (NK) 3.,4.h predbežne
do 08.11.2019
Olympiáda Sj školské kolo
09.11 - 16.11.2019
projekt PEEP
do 11.11.2019
odovzdať písomné hodnotenie projektov ABCDS (+% do eŽK)
11.11.2019
1. štvrťročný test SJ – 9.G,U,8.J,V
do 18.11.2019
odovzdať písomné hodnotenie projektov KN (+% do eŽK)
19.11.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 5.P, 9.G + projekt Sj 5.P - pódium, projekt Sj/Nj: 9.G - študovňa
do 19.11.2019
školské kolo Aj olympiády
20.11.2019
Testovanie 5
21.11.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 1.E, 2.R, 3.W, 4.T
do 21.11.2019
školské kolo Nj olympiády
22.11.2019
stužková LEGENDS, školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov