1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         23.10.2019

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:
1-6.hod - príprava prezentácií projektov ISCED3 podľa rozpisu
1-2.hod - Team+Anika+ZuzkaŠ - vyrezávanie tekvíc s rodičmi
2-5.hod - Owls+EvaB+DrahuR - domov seniorov

trieda 9.G. sa učí v triede S, trieda S ma projektove vyučovanie v triede 9.G.

Vlado Z. + Elfs-družina (+2.hodiny supl.)
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 1.E Lucia Bašista Oriešková SJ Vladimír Záškvara
1 L, 4.H Andrea Gálová SVS Odpadlo
1 L, 4.H Pavol Kubinec SFyz Odpadlo
1 O Barbora Ulrichová D->SJ Eva Babejová
1 U Jana Šutriepková Ch Jozef Marek Janka pripraví prácu, dozor
1 V Nyall Frye Aj Zuzana Jankovičová
2 5.P Eva Babejová SJ->Aj Michal Torma odb.supl. skupina Aj1
2 9.G (9.G -> S) Marta Soľáková M -
2 L, 4.H Pavol Kubinec SFyz Odpadlo
2 L, 4.H Andrea Gálová SVS Odpadlo
3 1.E Lucia Bašista Oriešková VV-DV Vladimír Záškvara
3 4.H (tv.1) Daniel Pollák TV Jozef Marek sk. Chlapci
3 5.P Andrea Gálová D Ľubica Joštová dozor test Dejepis
3 9.G (9.G -> S) Michal Torma Aj -
3 Sup Eva Jahelková .ved Odpadlo
3 U (LH) Lucas Sprouse Aj->NJ Ewa Marková skupina Aj2
3 Z (2.A -> 103) Nyall Frye Aj->M Jana Šmahovská skupina Aj2
4 1.E Lucia Bašista Oriešková VV-DV Vladimír Záškvara
4 5.P Eva Babejová SJ->TH Miroslav Rapant
4 8.J Andrea Gálová D Marta Soľáková dozor test Dejepis
4 9.G (9.G -> S) Alžbeta Nosková G -
4 M Lucas Sprouse Aj->M Jana Šmahovská skupina Aj1
4 Sup Eva Jahelková .ved Odpadlo
5 4.H Terézia Hochelová Aj Katarína Kučerová nácvik stužkovej
5 5.P (103 -> 5.P) Nyall Frye Aj Miroslav Rapant
5 8.J Lucas Sprouse F Lucia Hitzingerová
5 9.G Andrea Gálová D->M Ľubica Joštová supl.
5 L (tv.2) Daniel Pollák TV Jozef Marek odb.supl
5 M (2.A -> 110) Dagmara Ľahká NJ - zmena miestnosti
6 1.E Lucia Bašista Oriešková SJ Vladimír Záškvara
6 Z (lab.1 Ch -> Štud) Miroslav Husák Pr->M Jana Šmahovská supl.
7 8.J Nyall Frye Aj Lucas Sprouse odb.supl.
7 9.G (9.G -> S) Ivona Havelková SJ - zmena miestnosti
8 L, 4.H (103 -> lab.1 Ch) Eva Jahelková SBch - zmena miestnosti
9 L, 4.H (103 -> lab.1 Ch) Eva Jahelková SBch - zmena miestnosti

>>

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Katarína Kučerová, Lucas Sprouse, Marta Soľáková, Martina Bodišová, Miroslav Rapant, Nyall Frye, Viera Chytilová, Viera Dršková, Viliam Kerekeš, Zuzana Jankovičová,

Aktuálne počasie na 1sg:

Zdroj: meteo stanica 1sg
Teplota: 7.2 °C
Vlhkosť: 88 %
Tlak: 997.46 hPa

Kalendár

09.11 - 16.11.2019
projekt PEEP
do 18.11.2019
odovzdať písomné hodnotenie projektov KN (+% do eŽK)
do 19.11.2019
školské kolo Aj olympiády
19.11.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 5.P, 9.G + projekt Sj - študovňa
20.11.2019
Testovanie 5
do 21.11.2019
školské kolo Nj olympiády
21.11.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 1.E, 2.R, 3.W, 4.T
21.11.2019
Prezentácia Sj projektu 5.P - pódium
22.11.2019
stužková LEGENDS, školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
do 27.11.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
28.11.2019
školské kolo Shakespearov pamätník
do 29.11.2019
2. priebežné testy – HLKNABCDS
00.12.2019
__________DECEMBER_________
03.12.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,8.J,F,O,Z,M,V,U + Aj: Z - pódium, Aj: O - pódium
04.12.2019
DOD 1.ročník SZŠ
od 04.12.2019
záverečné skúšky – HLKNABCDS
05.12.2019
Shakespearov pamätník
od 09.12.2019
záverečné testy – HLKN
do 09.12.2019
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) HLKNABCDS
13.12.2019
Vianočná akadémia