1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         25.02.2020

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:
2.hod. - Owls + Ivica vtriede L/H - projekt
7.hod. - Owls v Inf1, inf2 - projekt+Ivica

Trieda Owls sa učí v L/H na prízemí- zlomena noha

Trieda L/H sa uci vo Voices - 3.posch.

15:00 - stretnutie studentiek S,C (PEEP) v c.6+ ZuzkaŠťastna, HankaC
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 L, 4.H Viliam Kerekeš SGe Odpadlo
1 N, 3.K Alžbeta Nosková SGe Odpadlo
1 N, 3.K Lucas Sprouse sHum Odpadlo
1 Sup Eva Jahelková .roz Odpadlo
2 5.P (tv.2) Miroslav Husák TV Jozef Marek odb.supl.
2 9.G Eva Jahelková Ch Jana Šutriepková
2 L, 4.H Viliam Kerekeš SGe Odpadlo
2 N, 3.K Alžbeta Nosková SGe Odpadlo
3 1.C (lab.3 F,lab.1 Ch) Miroslav Husák F-Ch Katarína Hricová Kubinec zadá prácu
3 2.A Eva Jahelková Ch Marta Soľáková dozor, maju prácu na Evinom stole
3 4.T (110 -> 4.T) Petra Knox Aj->SJ Anna Maňáková
3 5.P Viliam Kerekeš G->Aj Joshua Ruggiero
3 B Lucas Sprouse Aj Michal Torma supl.
3 B (Štud -> 6) Anna Cifrová Aj -
3 F Sylvia Páleničková SJ Eva Babejová odb. suplovanie
3 N, 3.K Daniel Pollák pB Odpadlo
3 U (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Lucia Ortutayová
4 1.C (lab.1 Ch,lab.3 F) Miroslav Husák CH-F Pavol Kubinec
4 4.T (110 -> 4.T) Petra Knox Aj->SJ Anna Maňáková
4 5.P Alžbeta Nosková Pr->TH Miroslav Rapant presun z 8.-mej hodiny
4 B (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Jozef Marek odb.supl.
4 F (Štud) Viliam Kerekeš G Agáta Rarogiewiczová
4 Z Sylvia Páleničková SJ Eva Babejová odb.supl.
5 9.G (tv.1) Drahoslava Rapantová TV Lucia Ortutayová
5 F Sylvia Páleničková SJ .Praktikant odb.supl.
5 M Alžbeta Nosková G->TH Petra Knox supl.
5 N, 3.K (103) Eva Jahelková pCh Andrea Gálová dozor, maju prácu na Evinom stole
5 S (Štud -> 110) Viliam Kerekeš G->Aj Lucas Sprouse
5 S (Štud) Viliam Kerekeš G->Aj Eva Drozdová suplovanie
6 S (tv.2) Drahoslava Rapantová TV Jozef Marek
6 Sup Miroslav Husák .sup Lucia Hitzingerová
6 Sup (2.posch) Daniel Pollák .sup Ivica Baratková
7 1.C (tv.2) Daniel Pollák TV Štefan Lomnitzer
7 Jed Drahoslava Rapantová .OB Michal Torma
7 O Alžbeta Nosková G->VU Ivica Baratková práca na projekte v inf1,2
7 Z (lab.1 Ch -> Z) Miroslav Husák Pr->Et Lucia Ortutayová
8 1.E, 2.R Drahoslava Rapantová .sport_gymn Odpadlo
8 Z Miroslav Husák Pr Odpadlo
9 5.P, F, O, Z, M, 8.J, V Miroslav Husák .flor Odpadlo

>>

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Aktuálne počasie na 1sg:

Teplota: 8.4 °C
Vlhkosť: 88 %
Tlak: 1000.83 hPa






Zdroj: meteo stanica 1sg

Kalendár

01.06 - 16.06.2020
záverečné testy – KNABCDS
01.06.2020
Deň detí – ISCED2 - zrušené
do 07.06.2020
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.G,U,8.J,V
11.06.2020
2. štvrťročný test M – 9.G,U,8.J,V - zrušené
15.06.2020
2. štvrťročný test SJ – 9.G,U,8.J,V - zrušené
18.06.2020
klasifikačná konferencia ISCED2
19.06.2020
klasifikačná konferencia ISCED3
20.06 - 28.06.2020
Gallway Z - posunuté na jeseň
20.06 - 28.06.2020
Dublin Írsko M - posunuté na jeseň
22.06.2020
klasifikačná konferencia ISCED1
24.06 - 26.06.2020
výlety - zrušené
30.06.2020
vysvedčenie