1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         21.12.2017

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 2.T Simona Baničová SJ
1 4.O Petra Vráblová M
1 B (6.J) Lucas Sprouse Aj Zuzana Jankovičová celá B v miestnosti U
1 Sup Anna Cifrová .roz Odpadlo
2 2.T Simona Baničová Vl
2 4.O Petra Vráblová SJ
2 S (9.A) Lucas Sprouse Aj Zuzana Jankovičová
2 Sup Anna Cifrová .roz Odpadlo
3 4.O Petra Vráblová VV-DV
3 8.C Lucas Sprouse Ch Alžbeta Kadlečíková KatkaH pripraví test
3 Sup Simona Baničová .ReEd
4 4.O Petra Vráblová VV-DV
4 9.A Anna Cifrová Aj Joshua Ruggiero
4 Sup Simona Baničová .ReEd
5 9.A (9.A -> Inf.1) Lucas Sprouse Aj->Inf Ivica Baratková Peťo nechá prácu
6 4.O Petra Vráblová SJ
7 1.W, 2.T, 3.P, 4.O (tv.1,tv.2) Petra Vráblová TV
7 1.W, 2.T, 3.P, 4.O (tv.1,tv.2) Simona Baničová TV
7 Sup Lucas Sprouse .sup Drahoslava Rapantová
8 6.J Lucas Sprouse Aj Odpadlo Lucasovej skupine Aj2

>>

Dnes sa supluje za:

Daniela Lahvičková, Drahoslava Rapantová, Jozef Marek, Liliana Oršulová,

Obed dnes

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,7
3.Rokfortový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky pl. kuracím soté, uhorka A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka
Polievka 2:Kapustová s klobásou
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom, uhorka
8.Vypr. bravčový rezeň, zemiakový šalát A:1,3,7

Kalendár

24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI