1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         22.05.2019

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:

1.-3.hod. - test v L- BarboraU. -dozor namiesto Drahu
VierkaD +2.W - divadlo

7.hod. - 9.D. skupina Aj1 bude mat nem.jazyk s Ewou Markovou v ucebni 110,
skup Aj2+ Lucas bude mat Aj v Dots
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 2.W (Inf3 -> 2.W) Dagmar Môťovská InfV->SJ Viera Dršková
1 U Alžbeta Kadlečíková SJ Lucas Sprouse celá trieda
2 2.W (Inf3 -> 2.W) Dagmar Môťovská InfV->SJ Viera Dršková
3 3.T (Inf3 -> 3.T) Dagmar Môťovská InfV->SJ Anna Maňáková
3 7.J Alžbeta Kadlečíková SJ->G Viliam Kerekeš
4 3.T (Inf3 -> 3.T) Dagmar Môťovská InfV->SJ Anna Maňáková
4 V Alžbeta Kadlečíková D Barbora Ulrichová
5 S (Štud -> N) Zuzana Jankovičová Aj -
6 4.P (Inf3) Lukáš Petrík Inf Vladimír Záškvara
6 Z (Z -> tv.1) Alžbeta Kadlečíková D->TV Drahoslava Rapantová TV-dievcata
6 Z (Z -> tv.2) Alžbeta Kadlečíková D->TV Štefan Lomnitzer TV chlapci
7 4.P (Inf3 -> 4.P) Lukáš Petrík Inf->Aj Silvia Štěpánková
7 Sup (2.posch) Alžbeta Kadlečíková .sup Lucia Ortutayová
8 S Ľubica Joštová TH Odpadlo

>>

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Kalendár

16.09.2019
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)