1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         22.05.2019

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:

1.-3.hod. - test v L- BarboraU. -dozor namiesto Drahu
VierkaD +2.W - divadlo

7.hod. - 9.D. skupina Aj1 bude mat nem.jazyk s Ewou Markovou v ucebni 110,
skup Aj2+ Lucas bude mat Aj v Dots
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
5 S (Štud -> N) Zuzana Jankovičová Aj -
3 3.T (Inf3 -> 3.T) Dagmar Môťovská InfV->SJ Anna Maňáková
4 3.T (Inf3 -> 3.T) Dagmar Môťovská InfV->SJ Anna Maňáková
4 V Alžbeta Kadlečíková D Barbora Ulrichová
6 Z (Z -> tv.1) Alžbeta Kadlečíková D->TV Drahoslava Rapantová TV-dievcata
1 U Alžbeta Kadlečíková SJ Lucas Sprouse celá trieda
7 Sup (2.posch) Alžbeta Kadlečíková .sup Lucia Ortutayová
8 S Ľubica Joštová TH Odpadlo
7 4.P (Inf3 -> 4.P) Lukáš Petrík Inf->Aj Silvia Štěpánková
1 2.W (Inf3 -> 2.W) Dagmar Môťovská InfV->SJ Viera Dršková
2 2.W (Inf3 -> 2.W) Dagmar Môťovská InfV->SJ Viera Dršková
3 7.J Alžbeta Kadlečíková SJ->G Viliam Kerekeš
6 4.P (Inf3) Lukáš Petrík Inf Vladimír Záškvara
6 Z (Z -> tv.2) Alžbeta Kadlečíková D->TV Štefan Lomnitzer TV chlapci

>>

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Alžbeta Nosková, Dagmara Ľahká, Katarína Hricová, Lucia Ortutayová, Marta Soľáková, Miroslav Rapant, Nyall Frye, Viliam Kerekeš,

Kalendár

14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé
22.10 - 23.10.2019
príprava prezentácií KNABCDS
24.10 - 28.10.2019
prezentácie projektov KNABCDS
24.10.2019
Halloween PFO
25.10.2019
stužková HERALDS
29.10.2019
30 rokov Novembra oslava, pochod, Tržnica
30.10 - 31.10.2019
jesenné prázdniny
00.11.2019
__________NOVEMBER_________
01.11.2019
jesenné prázdniny
04.11.2019
15.00 MZ 1.stupeň
05.11.2019
KN odovzdanie príspevkov do zborníka za skupinu (definitívna verzia)
06.11.2019
DOD 1.ročník SZŠ
07.11.2019
1. štvrťročný test M – 9.G,U,8.J,V
do 08.11.2019
Olympiáda Sj školské kolo
08.11.2019
Prednáška This is 21 Janko Cifra v Klube pre HL (NK) 3.,4.h predbežne
09.11 - 16.11.2019
projekt PEEP
do 11.11.2019
odovzdať písomné hodnotenie projektov ABCDS (+% do eŽK)
11.11.2019
1. štvrťročný test SJ – 9.G,U,8.J,V