1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Suplovanie         16.09.2021

:v poradí hodín: :pre učiteľov:

Zmeny:
miesto korčulovania/plávania
1. hod -Words TV - Jožko, Drahu, Team - Aj - Lucas
2. hod - Team TV - Jožko, Drahu, Words - Matematika - LuciaH.
1 - 3. hod Keepers - príprava projektu
(1. hod - 2. hod Ivica + MiroH., 2. hod + Agáta, 3.hod Ivica + MišoF.)
- Teambuilding Hikers + EvaD.
- po 2.hod. Mice+ JankaŠutr.+ PetaK. ekoexkurzia
- GU - LTK Tále, Andrea, Dano, Števo - zvzšok G sa učí podľa rozvrhu U
- Expedíca DofE - Vilo, LuciaO. + výber študentov
hodina  trieda učiteľ  predmet   suplujúci  poznámka
1 5.W, K, 6.T, H (Kor -> 6.T) Lucia Ortutayová TV->Aj Lucas Andrew Sprouse supl.Team celá trieda
1 5.W, K, 6.T, H (Kor -> tv.1) Štefan Lomniczer TV->TV Jozef Marek Words chlapci - TV
1 5.W, K, 6.T, H (Kor -> tv.2) Viliam Kerekeš TV->TV Drahoslava Rapantová Words dievčatá - TV
1 S, 3.C, 3.D Daniel Pollák SBi Odpadlo
1 U Ivica Baratková UK Odpadlo prídu na 2. hodinu
2 1.J Andrea Gálová D->SJ Katarína Kučerová
2 5.W, K, 6.T, H (Kor -> 5.W) Štefan Lomniczer TV->M Lucia Hitzingerová Words - matematika
2 5.W, K, 6.T, H (Kor -> tv.1) Viliam Kerekeš TV->TV Jozef Marek Team chlapci - TV
2 5.W, K, 6.T, H (Kor -> tv.2) Lucia Ortutayová TV->TV Drahoslava Rapantová Team dievčatá TV
2 7.P (lab.2 Pr) Zuzana Hudáková Pr Jana Šutriepková odb. supl.
2 S, 3.C, 3.D Daniel Pollák SBi Odpadlo
3 1.J (H) Dagmara Ľahká NJ Viera Chytilová
3 5.W Lucia Ortutayová Et->Aj Nyall Frye spoj.
3 7.P (lab.2 Pr) Zuzana Hudáková Pr Lucia Hitzingerová supl.
3 F (F -> Inf.2) Eva Drozdová Aj->Inf Agáta Rarogiewiczová supl.
3 S, 3.C, 3.D (Inf.1) Peter Kučera pInf Terézia Hochelová sam. práca od Peta
3 U Andrea Gálová ON->SJ Ivona Havelková supl.
3 V (tv.1 -> 103) Daniel Pollák TV->TH Eva Jahelková príprava projektov
4 2.I (2.I,Plav1) Viliam Kerekeš TV->Et Anna Maňáková
4 2.I (2.I,Plav1) Lucia Ortutayová TV->Et Sandra Mandáková
4 K Zuzana Hudáková M Dagmar Môťovská odb.supl.
4 O Jana Šutriepková B->F Pavol Kubinec supl.
4 S, 3.C, 3.D Andrea Gálová pNs Odpadlo práca na projektoch
4 S, 3.C, 3.D Daniel Pollák pB->pCh Odpadlo práca na projektoch
4 S, 3.C, 3.D (Inf.1) Peter Kučera pInf Michal Fedič dozor - sam. práca od Peta
4 V (Konf) Dagmara Ľahká NJ Jozef Marek
5 1.J Daniel Pollák B->M Marta Soľáková supl.
5 1.L, 2.I (2.I -> Dvor) Lucia Ortutayová TV->TV Lucia Bašista Oriešková
5 1.L, 2.I (2.I,1.L,Plav1) Viliam Kerekeš TV->TV Zuzana Brezovská
5 K Eva Drozdová Aj->M Dagmar Môťovská supl sk. Aj2
5 S (tv.1) Štefan Lomniczer TV Drahoslava Rapantová
5 Z Jana Šutriepková B->M Jana Šmahovská supl.
6 .COVID Andrea Gálová .JEDALEN Lucas Andrew Sprouse
6 1.L (1.L,Plav1) Lucia Ortutayová TV->SJ Lucia Bašista Oriešková
6 1.L (1.L,Plav1) Viliam Kerekeš TV->SJ Lucia Bašista Oriešková
6 3.D Dagmara Ľahká NJ->Aj Miroslav Rapant
6 Sup (2.posch) Daniel Pollák .sup Michal Fedič dozor
6 U (tv.2) Štefan Lomniczer TV Drahoslava Rapantová
7 5.W Eva Drozdová Aj->SJ Michal Fedič supl. sk. Sj2
7 Z (tv.2) Štefan Lomniczer TV Jana Šmahovská supl.
8 7.P Štefan Lomniczer TV Odpadlo

>>

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Kalendár

25.10 - 27.10.2021
prezentácie projektov SCDUGVJ
26.10.2021
Halloween
28.10 - 29.10.2021
jesenné prázdniny
do 30.10.2021
prednáška o darcovstve krvi ABCDS (MiroR)
00.11.2021
__________NOVEMBER__________
02.11.2021
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
04.11.2021
1. štvrťročný test M – F,O,Z,M
05.11.2021
SCD odovzdanie projektových príspevkov do zborníka
do 05.11.2021
Olympiáda Sj školské kolo (Ivona, Tereza)
do 08.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov UGVJ (+% do eŽK)
08.11.2021
1. štvrťročný test SJ – F,O,Z,M
09.11.2021
Ekoexkurzia V po 2.h Jurský Šúr
09.11 - 11.11.2021
PEEP Science Holandsko - online (KatkaK, Evina)
10.11.2021
DOD 1.ročník SZŠ (Silvia)
12.11.2021
Ekoexkurzia J po 2.h Jurský Šúr
13.11.2021
stužková BEETLES (Barbora)
do 15.11.2021
odovzdať písomné hodnotenie projektov SCD (+% do eŽK)
18.11.2021
STRETNUTIE S RODIČMI 1.L, 2.I, 3.E, 4.R
do 19.11.2021
školské kolo Aj olympiády (MišoT, Lucas, Josh)
do 22.11.2021
školské kolo Nj olympiády (Danka, Dagmara)
23.11.2021
STRETNUTIE S RODIČMI 6.T, O + projekty: Aj 6.T (MišoT, Petra) - pódium, Aj O (Nyall, MiroR) - študovňa