1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Mladý novinár 2004

Fotogaléria zo súťaže ->

Súťažné družstvá:

Center

Gymnázium Gröslingová 18, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Alena Košinárová
  • Michaela Gabrišová
  • Lucia Kohnová
  • Michal Mutňanský
center.jpg

Edutimes

Gymnázium Merkury, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Veronika Frankovská
  • Andrej Liška
  • Marek Kabát
  • Zuzka Šalaščáková
edutimes.jpg

Magnificus

Gymnázium Pankúchova, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Jana Antalová
  • Filip Drábek
  • Liliana Vašková
  • Pavol Červenka
magnificus.jpg

Náš pohľad

Gymnázium Bilíkova, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Michaela Rifliková
  • Mária Balčová
  • Komadel Ján
  • Matej Petrek
nas_pohlad.jpg

Ratio

1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Michal Porubský
  • Branislav Welter
  • Michal Dúžek
  • Roman Kubovič
ratio.jpg

VazNews

Gymnázium Vazovova, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Andrea Janáčová
  • Biana Urbanová
  • Jana Ščepánová
  • Ivana Zrubcová
vaznews.jpg

Vazkoviny

Gymnázium Vazovova, Bratislava

(1-3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • David Betuš
  • Juraj Ravas
  • Matej Šipkovský
  • Radka Šabíková
vazkoviny.jpg

Vyhodnotenie:

Fotogaléria z vyhodnotenia ->

  1. miesto - Náš pohľad
  2. miesto - Edutimes
  3. miesto - Magnifikus




Dnes sa supluje za:

Anna Maňáková, Dagmar Môťovská, Ewa Marková, Jana Šutriepková, Joshua Ruggiero, Martin Rarogiewicz, Pavol Cesnak, Viera Chytilová, Viera Dršková,

Obed dnes

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

24.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED1
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED2,3
25.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2019
vysvedčenie
00.02.2019
__________FEBRUÁR__________
01.02.2019
polročné prázdniny
03.02 - 08.02.2019
lyžiarsky kurz AB, penzión Tále, Chopok Juh
06.02 - 08.02.2019
Deň s informatikou Praha (výber H, L)
07.02.2019
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
10.02 - 15.02.2019
lyžiarsky kurz UG, Lomnica
17.02 - 22.02.2019
lyžiarsky kurz CDS penzión Tále, Chopok Juh
18.02.2019
15.00 MZ 1.stupeň
24.04 - 01.05.0201
Lindau 8.G, U - jazykový pobyt