1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Mladý novinár 2004

Fotogaléria zo súťaže ->

Súťažné družstvá:

Center

Gymnázium Gröslingová 18, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Alena Košinárová
  • Michaela Gabrišová
  • Lucia Kohnová
  • Michal Mutňanský
center.jpg

Edutimes

Gymnázium Merkury, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Veronika Frankovská
  • Andrej Liška
  • Marek Kabát
  • Zuzka Šalaščáková
edutimes.jpg

Magnificus

Gymnázium Pankúchova, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Jana Antalová
  • Filip Drábek
  • Liliana Vašková
  • Pavol Červenka
magnificus.jpg

Náš pohľad

Gymnázium Bilíkova, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Michaela Rifliková
  • Mária Balčová
  • Komadel Ján
  • Matej Petrek
nas_pohlad.jpg

Ratio

1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava

(1-4 strana.pdf)
  • Michal Porubský
  • Branislav Welter
  • Michal Dúžek
  • Roman Kubovič
ratio.jpg

VazNews

Gymnázium Vazovova, Bratislava

(1 strana.pdf) (2 strana.pdf) (3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • Andrea Janáčová
  • Biana Urbanová
  • Jana Ščepánová
  • Ivana Zrubcová
vaznews.jpg

Vazkoviny

Gymnázium Vazovova, Bratislava

(1-3 strana.pdf) (4 strana.pdf)
  • David Betuš
  • Juraj Ravas
  • Matej Šipkovský
  • Radka Šabíková
vazkoviny.jpg

Vyhodnotenie:

Fotogaléria z vyhodnotenia ->

  1. miesto - Náš pohľad
  2. miesto - Edutimes
  3. miesto - Magnifikus




Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Lucas Sprouse,

Obed zajtra

Polievka: Zemiaková pikantná A:1
1.Kuracie prsia Orient, ryža, šalát A:1
2.Varené vajce, špenát, zemiaky A:1,3,7
3.Zeleninový s kuracími medajlónkami, rožok A:1,3,7
4.Kuracie prsia Orient, dusená zelenina A: 1
5.Zemiaková placka plnená mäsom a údeninou, A:1,3,7
Diéta:Varené vajce, špenát, zemiaky
Polievka 2:Hráškový krém A:7
7.Vypr. bravčový rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
8.Francúzske zemiaky, šalát A:3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
18.01.2018
2. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ