1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Crickets

ročník: prvý
rok nástupu: 2019
štúdium: štvoročné gymnázium
triedny: Ivona Havelková
zastupujúci triedny: Pavol Kubinec

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Bezecný Sebastián sbezecny (zavináč) 1sg.sk
2. Dermek Maximilián mdermek (zavináč) 1sg.sk
3. Džuppa Patrik pdzuppa (zavináč) 1sg.sk
4. Fanev Viktor vfanev (zavináč) 1sg.sk
5. Gablas Maroš mgablas (zavináč) 1sg.sk
6. Grobár Richard rgrobar (zavináč) 1sg.sk
7. Hammer Nikita nhammer (zavináč) 1sg.sk
8. Husarčík Dominik dhusarcik (zavináč) 1sg.sk
9. Karovičová Katarína kkarovicova (zavináč) 1sg.sk
10. Kotianová Frederika Sofia fkotianova (zavináč) 1sg.sk
11. Mattonová Sofia smattonova (zavináč) 1sg.sk
12. Obetko Tomáš tobetko (zavináč) 1sg.sk
13. Privitšová Nikol nprivitsova (zavináč) 1sg.sk
14. Sameliaková Klára ksameliakova (zavináč) 1sg.sk v zahraničí
15. Sedlačková Katarína ksedlackova (zavináč) 1sg.sk
16. Seman Samuel sseman (zavináč) 1sg.sk
17. Skoček Oliver oskocek (zavináč) 1sg.sk
18. Vašečka Oliver ovasecka (zavináč) 1sg.sk
19. Vyrúbal Tomáš tvyrubal (zavináč) 1sg.sk
20. Zelenay Adrian Andrej azelenay (zavináč) 1sg.sk
21. Žúži Sebastián szuzi (zavináč) 1sg.sk
22. Tesař Tomáš ttesar (zavináč) 1sg.sk v zahraničí

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Kalendár

16.09.2019
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)