1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Mice foto

ročník: piaty
rok nástupu: 2013
štúdium: SZŠ
triedny: Petra Knox
zastupujúci triedny: Agáta Rarogiewiczová

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Bečvarová Katarína kbecvarova (zavináč) 1sg.sk
2. Behanová Karin kbehanova (zavináč) 1sg.sk
3. Belkina Polina pbelkina (zavináč) 1sg.sk
4. Ben Rhouma Karim kben (zavináč) 1sg.sk
5. Borec Lukáš lborec (zavináč) 1sg.sk
6. Borec Matúš mborec (zavináč) 1sg.sk
7. Drábek Damian Luka ddrabek (zavináč) 1sg.sk
8. Gažová Rebeka rgazova (zavináč) 1sg.sk
9. Habánik Slavko shabanik (zavináč) 1sg.sk
10. Hlavačková Olivia ohlavackova (zavináč) 1sg.sk
11. Janíčková Simona sjanickova (zavináč) 1sg.sk
12. Koleková Lenka lkolekova (zavináč) 1sg.sk
13. Komora Ján jkomora (zavináč) 1sg.sk
14. Kordoš Matúš mkordos (zavináč) 1sg.sk
15. Koronthály Oliver okoronthaly (zavináč) 1sg.sk
16. Kubík Jakub jkubik (zavináč) 1sg.sk
17. Ličáková Zuzana zlicakova (zavináč) 1sg.sk
18. Macháček Michal mmachacek (zavináč) 1sg.sk
19. Majerčák Michail mmajercak (zavináč) 1sg.sk
20. Ondrejička Adam Martin aondrejicka (zavináč) 1sg.sk
21. Prekop Lukáš lprekop (zavináč) 1sg.sk
22. Sekula Hugo hsekula (zavináč) 1sg.sk
23. Schostoková Alica aschostokova (zavináč) 1sg.sk
24. Škultétyová Kamila kskultetyova (zavináč) 1sg.sk
25. Štúňová Dalma dstunova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Nosková, Ewa Marková, Michal Torma, Miroslav Rapant, Ľubica Joštová,

Obed zajtra

Polievka: Frankfurtská A:1
1.Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, A:1,3,4,7
2.Bryndzové halušky, mlieko A:1,3,7
3.Texaský cestovinový šalát A:1,7
4.Vyprážané rybie filé, čerstvá zelenina A:1,3,4,7
5.Varená domáca klobása, fazuľový prívarok A:1
Diéta:Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, uhorka
Polievka 2:Mrkvová s mrveničkou A:1,3
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom
8.Rybie filé na bylin. masle, varené zemiaky A:4,7

Kalendár

21.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
22.06 - 03.07.2018
Nórsko EIHL
22.06.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
25.06 - 27.06.2018
výlety
29.06.2018
vysvedčenie
do 30.06.2018
Írsko U (termín sa ešte upresní)