1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Upgrades foto

ročník: druhý
rok nástupu: 2016
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Lucia Ortutayová
zastupujúci triedny: Michal Torma

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Balážová Nina nbalazova (zavináč) 1sg.sk
2. Beňo Gabriel gbeno (zavináč) 1sg.sk
3. Bikár Boris bbikar (zavináč) 1sg.sk
4. Brázda David dbrazda (zavináč) 1sg.sk
5. Brodňan Michal mbrodnan (zavináč) 1sg.sk
6. Celušák Adam Martin acelusak (zavináč) 1sg.sk
7. Csontos Viktor vcsontos (zavináč) 1sg.sk
8. Fillo Jakub jfillo (zavináč) 1sg.sk
9. Getliková Júlia jgetlikova (zavináč) 1sg.sk
10. Halászová Petra phalaszova (zavináč) 1sg.sk
11. Herdová Alexandra aherdova (zavináč) 1sg.sk
12. Chorváth Matej Richard mchorvath (zavináč) 1sg.sk
13. Kopas Krištof kkopas (zavináč) 1sg.sk
14. Krajňák Matej mkrajnak (zavináč) 1sg.sk
15. Krommelová Laura lkrommelova (zavináč) 1sg.sk
16. Lanczová Lucia llanczova (zavináč) 1sg.sk
17. Lipková Lucia llipkova (zavináč) 1sg.sk
18. Masaryk Andy amasaryk (zavináč) 1sg.sk
19. Mihálová Michaela mmihalova (zavináč) 1sg.sk
20. Omelka Alex aomelka (zavináč) 1sg.sk
21. Přibáň Richard Daniel rpriban (zavináč) 1sg.sk
22. Sojáková Nina nsojakova (zavináč) 1sg.sk
23. Streharski Viktor vstreharski (zavináč) 1sg.sk
24. Szárazová Alica aszarazova (zavináč) 1sg.sk
25. Trapezanlidis Theofil ttrapezanlidis (zavináč) 1sg.sk
26. Vadovičová Michaela mvadovicova (zavináč) 1sg.sk
27. Vančík Samuel svancik (zavináč) 1sg.sk
28. Weissová Stella Margaréta sweissova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Daniel Pollák, Eva Drozdová, Ewa Marková, Mária Smreková, Michal Torma, Zuzana Jankovičová,Lucas Sprouse,

Obed dnes

Polievka: Šošovicová A:1
1.Kurací rezeň v sézame, zemiaky, čalam. A:1,3,7,11
2.Lekvárové šatôčky A:1,3,7
3.Holandský šalát A:1,7
4.Kurací rezeň v sézame, čerstvá zelenina A:1,3,7,11
5.Námornícke hovädzie mäso, ryža A:1,3
Diéta:Kurací rezeň, zemiaky, čalamáda
Polievka 2:Kapustová s klobásou A:9
7.Kuracie kung pao, ryža A:6,8
8.Moravské koláče, mlieko A:1,3,7

Kalendár

09.01 - 19.01.2018
záverečné testy RFEIHLKN
23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso