1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Upgrades foto

ročník: druhý
rok nástupu: 2016
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Lucia Ortutayová
zastupujúci triedny: Michal Torma

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Balážová Nina nbalazova (zavináč) 1sg.sk
2. Beňo Gabriel gbeno (zavináč) 1sg.sk
3. Bikár Boris bbikar (zavináč) 1sg.sk
4. Brázda David dbrazda (zavináč) 1sg.sk
5. Brodňan Michal mbrodnan (zavináč) 1sg.sk
6. Celušák Adam Martin acelusak (zavináč) 1sg.sk
7. Csontos Viktor vcsontos (zavináč) 1sg.sk
8. Fillo Jakub jfillo (zavináč) 1sg.sk
9. Getliková Júlia jgetlikova (zavináč) 1sg.sk
10. Halászová Petra phalaszova (zavináč) 1sg.sk
11. Herdová Alexandra aherdova (zavináč) 1sg.sk
12. Chorváth Matej Richard mchorvath (zavináč) 1sg.sk
13. Kopas Krištof kkopas (zavináč) 1sg.sk
14. Krajňák Matej mkrajnak (zavináč) 1sg.sk
15. Krommelová Laura lkrommelova (zavináč) 1sg.sk
16. Lanczová Lucia llanczova (zavináč) 1sg.sk
17. Lipková Lucia llipkova (zavináč) 1sg.sk
18. Masaryk Andy amasaryk (zavináč) 1sg.sk
19. Mihálová Michaela mmihalova (zavináč) 1sg.sk
20. Omelka Alex aomelka (zavináč) 1sg.sk
21. Přibáň Richard Daniel rpriban (zavináč) 1sg.sk
22. Sojáková Nina nsojakova (zavináč) 1sg.sk
23. Streharski Viktor vstreharski (zavináč) 1sg.sk
24. Szárazová Alica aszarazova (zavináč) 1sg.sk
25. Trapezanlidis Theofil ttrapezanlidis (zavináč) 1sg.sk
26. Vadovičová Michaela mvadovicova (zavináč) 1sg.sk
27. Vančík Samuel svancik (zavináč) 1sg.sk
28. Weissová Stella Margaréta sweissova (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

Daniela Lahvičková, Miroslav Rapant,

Obed zajtra

Polievka: Slepačia s niťovkami A:1,9
1.Fašírka, paradajková kapusta, chlieb A:1,3,7
2.Makové rezance A:1,7
3.Neapolský cestovinový šalát A:1,7
4.Fašírka, čerstvá zelenina A:1,3,7
5.Kuracie mäso na pražský spôsob, ryža A:1,3,10
Diéta:Makové rezance
Polievka 2:Paradajková s ryžou A:9
7.Bravčové na rasci, varené zemiaky, šalát
8.Slivkové zemiak. knedle s maslom a strúh. A:1,3,7

Kalendár

23.04.2018
1. štvrťročný test M – 9.A,B,8.C,8.D,S
23.04.2018
15.00 – STRETNUTIE TRIEDNYCH
24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI