1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Legends

ročník: ôsmy
rok nástupu: 2012
štúdium: osemročné gymnázium
triedny: Daniel Pollák
zastupujúci triedny: Andrea Gálová

priezvisko meno e-mail www poznámka
1. Bajteková Martina mbajtekova (zavináč) 1sg.sk
2. Bojňanská Terézia tbojnanska (zavináč) 1sg.sk
3. Brozmannová Tereza tbrozmannova (zavináč) 1sg.sk
4. Dobiašová Ema edobiasova (zavináč) 1sg.sk
5. Džugas Timotej tdzugas (zavináč) 1sg.sk
6. Jurčenko Denis djurcenko (zavináč) 1sg.sk
7. Kemeň Stanislav skemen (zavináč) 1sg.sk
8. Kollarová Zuzana zkollarova (zavináč) 1sg.sk
9. Kreutzová Olívia okreutzova (zavináč) 1sg.sk
10. Linczényi Jakub jlinczenyi (zavináč) 1g.sk
11. Linczényi Samuel slinczenyi (zavináč) 1sg.sk
12. Ljutenko Jakub jljutenko (zavináč) 1sg.sk
13. Macák Jakub jmacak (zavináč) 1sg.sk
14. Malichová Frederika fmalichova (zavináč) 1sg.sk
15. Malková Erika emalkova (zavináč) 1sg.sk
16. Maňáková Valentína Jana vmanakova (zavináč) 1sg.sk
17. Mészáros Samuel smeszaros (zavináč) 1sg.sk
18. Murcko Oliver omurcko (zavináč) 1sg.sk
19. Nikodým Adam Daniel anikodym (zavináč) 1sg.sk
20. Ondičová Jana jondicova (zavináč) 1sg.sk
21. Ondriš Matúš mondris (zavináč) 1sg.sk
22. Petrus Bruno bpetrus (zavináč) 1sg.sk
23. Porubčanová Lenka lporubcanova (zavináč) 1sg.sk
24. Töröková Ema etorokova (zavináč) 1sg.sk
25. Zachar Andrej Samuel azachar (zavináč) 1sg.sk
26. Zemanová Tereza tzemanova (zavináč) 1sg.sk
27. Zušťák Lukáš lzustak (zavináč) 1sg.sk

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Kalendár

16.09.2019
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)