1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Vedenie školy

.riaditeľka školy
RNDr. Dana Jančinová
danajanc (zavináč) 1sg.sk

zástupcovia
Anna Cifrová
acifrova (zavináč) 1sg.sk
Mgr. Eva Jahelková
ejahelkova (zavináč) 1sg.sk
RNDr. Mária Smreková
marismre (zavináč) 1sg.sk

Učitelia

foto meno a priezvisko e-mail www predmety poznámka
1. Mgr. Eva Babejová ebabejova (zavináč) 1sg.sk triedna v O
VS:314
2. Mgr. Simona Baničová solvecka (zavináč) 1sg.sk I. stupeň
VS:285
3. Mgr. art. Ivica Baratková baratkova (zavináč) 1sg.sk umenie a kultúra, dramatická výchova, hudobná výchova, výchova umením, výtvarná výchova podtriedna v U
VS:001
4. Mgr. Lucia Bašista Oriešková lorieskova (zavináč) 1sg.sk I. stupeň triedna v L
VS:283
5. Mgr. Zuzana Brezovská zbrezovska (zavináč) 1sg.sk podtriedna v L
VS:299
6. Mgr. Pavol Cesnak PhD. cesnak (zavináč) 1sg.sk umenie a kultúra, filozofia, výtvarná výchova
VS:005
7. PhDr. Viera Chytilová vchytilova (zavináč) 1sg.sk nemecký jazyk, slovenský jazyk a literatúra triedna v D
VS:014
8. Anna Cifrová acifrova (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk
VS:006
9. Mgr. Eva Drozdová edrozdova (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk triedna v H
VS:007
10. Bc. Michal Fedič mfedic (zavináč) 1sg.sk podtriedny v F
VS:325
11. Nyall Frye nyall (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk, telesná výchova
VS:054
12. Mgr. Andrea Gálová agalova (zavináč) 1sg.sk dejepis, občianska náuka triedna v G
VS:010
13. PhDr. Ivona Havelková ihavelkova (zavináč) 1sg.sk ruský jazyk, slovenský jazyk a literatúra triedna v C
VS:011
14. Mgr. Lucia Hitzingerova lhitzingerova (zavináč) 1sg.sk podtriedny v H
VS:306
15. Mgr. Terézia Hochelová thochelova (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk, slovenský jazyk a literatúra podtriedna v Z
VS:248
16. Martina Holasová mholasova (zavináč) 1sg.sk
VS:336
17. Mgr. Katarína Hricová khricova (zavináč) 1sg.sk chémia, prírodoveda triedna v F
VS:208
18. Mgr. Zuzana Hudáková PhD. zhudakova (zavináč) 1sg.sk matematika, prírodoveda podtriedna v T
VS:045
19. Mgr. Miroslav Husák mhusak (zavináč) 1sg.sk fyzika, prírodoveda, telesná výchova triedny v K
VS:044
20. Mgr. Eva Jahelková ejahelkova (zavináč) 1sg.sk chémia triedna v A
VS:033
21. RNDr. Dana Jančinová danajanc (zavináč) 1sg.sk www fyzika
VS:015
22. Mgr. Zuzana Jankovičová zuzka (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk, ruský jazyk podtriedna v N
VS:016
23. Mgr. Ľubica Joštová ljostova (zavináč) 1sg.sk matematika podtriedna v D
VS:042
24. Mgr. Alžbeta Kadlečíková akadlecikova (zavináč) 1sg.sk
VS:309
25. PhDr. Kristína Kačaljaková PhD. kkacaljakova (zavináč) 1sg.sk I. stupeň
VS:255
26. Mgr. Viliam Kerekeš vkerekes (zavináč) 1sg.sk www I. stupeň, geografia, telesná výchova podtriedny v W
VS:018
27. Mgr. Petra Knox pknox (zavináč) 1sg.sk triedny v M
VS:300
28. RNDr. Pavol Kubinec CSc. pkubinec (zavináč) 1sg.sk www fyzika, prírodoveda podtriedny v G
VS:020
29. Mgr. Peter Kučera kucera (zavináč) 1sg.sk informatika
VS:021
30. Mgr. Katarína Kučerová kkucerova (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk, slovenský jazyk a literatúra triedna v J
VS:053
31. Mgr. Daniela Lahvičková dlahvickova (zavináč) 1sg.sk nemecký jazyk
VS:023
32. Dorota Lasabová dlasabova (zavináč) 1sg.sk
VS:326
33. Bc. Magdaléna Lederleitnerová mlederleitnerova (zavináč) 1sg.sk podtriedna v R
VS:321
34. Mgr. Štefan Lomniczer slomnitzer (zavináč) 1sg.sk telesná výchova podtriedny v S
VS:026
35. Mgr. Sandra Mandáková DIS. art. smandakova (zavináč) 1sg.sk podtriedna v I
VS:324
36. Ing. Mgr. Anna Maňáková amanakova (zavinac) 1sg.sk I. stupeň triedna v I
VS:278
37. Jozef Marek marek (zavináč) 1sg.sk nemecký jazyk, telesná výchova podtriedny v J
VS:027
38. Mgr. Ewa Marková ewa (zavináč) 1sg.sk nemecký jazyk
VS:029
39. Mgr. Liliana Matiašková lorsulova (zavináč) 1sg.sk
VS:308
40. RNDr. Eva Mazáková emazakova (zavináč) 1sg.sk biológia, geografia, prírodoveda
VS:264
41. RNDr. Dagmar Môťovská dmotovska (zavináč) 1sg.sk I. stupeň, etická výchova, informatika, matematika
VS:268
42. Mgr. Alžbeta Nosková anoskova (zavináč) 1sg.sk triedna v T
VS:295
43. Mgr. Lucia Ortutayová PhD. lortutayova (zavináč) 1sg.sk triedna v W
VS:294
44. Mgr. Lukáš Petrík lpetrik (zavináč) 1sg.sk
VS:287
45. PhDr. Magdaléna Pešková magdalena (zavináč) 1sg.sk www seminár zo psychológie
VS:031
46. Mgr. Daniel Pollák pollak (zavináč) 1sg.sk biológia, telesná výchova triedny v V
VS:032
47. PaedDr. Miroslav Rapant mrapant (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk, I. stupeň triedny v P
VS:250
48. Mgr. Drahoslava Rapantová drapantova (zavináč) 1sg.sk I. stupeň, telesná výchova podtriedna v P
VS:263
49. Mgr. Agáta Rarogiewiczová agata (zavináč) 1sg.sk informatika, matematika triedna v S
VS:253
50. Joshua Ruggiero josh (zavináč) 1sg.sk www anglický jazyk podtriedny v AB
VS:226
51. RNDr. Mária Smreková marismre (zavináč) 1sg.sk chémia
VS:034
52. Mgr. Marta Soľáková msolakova (zavináč) 1sg.sk matematika podtriedna v O
VS:035
53. Lucas Sprouse lucas (zavináč) 1sg.sk podtriedny v M
VS:315
54. Mgr. Simona Stanová sstanova (zavináč) 1sg.sk
VS:322
55. Mgr. Michal Torma mtorma (zavináč) 1sg.sk anglický jazyk podtriedny v K
VS:288
56. PaedDr. Barbora Ulrichová bulrichova(zavináč) 1sg.sk dejepis, etická výchova triedna v B
VS:252
57. Mgr. Petra Vráblová plibova (zavináč) 1sg.sk
VS:297
58. Mgr. Vladimír Záškvara vzaskvara (zavináč) 1sg.sk I. stupeň triedny v E
VS:265
59. Ľuboš Zaťko lzatko (zavináč) 1sg.sk
VS:320
60. Mgr. Mária Šibalová
VS:334
61. Mgr. Jana Šmahovská jsmahovska (zavináč) 1sg.sk matematika triedna v Z
VS:043
62. Mgr. Silvia Štěpánková sstepankova (zavinac) 1sg.sk I. stupeň
VS:276
63. Mgr. Lucia Štofirová lstofirova (zavináč) 1sg.sk I. stupeň podtriedna v E
VS:284
64. Mgr. Jana Šutriepková jsutriepkova (zavináč) 1sg.sk biológia, chémia triedna v U
VS:057
65. PaedDr. Ján Žabka zabco (zavináč) 1sg.sk matematika podtriedny v C
VS:040
66. Mgr. Barbora Žabková bbielikova (zavináč) 1sg.sk triedna v R
VS:317
67. Mgr. Dagmara Ľahká dlahka (zavináč) 1sg.sk podtriedna v V
VS:339

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Kalendár

08.12.2021
Shakespearov pamätník (Lucas, Zuzka) – Zichyho palác
10.12.2021
Vianočná akadémia (Ľuboš Zaťko)
od 14.12.2021
záverečné testy – GUVJ
22.12.2021
Vianočný turnaj – veľké G (Števo), vianočné besiedky – maléG, 2stSZŠ (triedni)
od 23.12.2021
vianočné prázdniny
00.01.2022
__________JANUÁR__________
do 07.01.2022
vianočné prázdniny