1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Jedálny lístok
vpravo 12.11 - 16.11.2018 vpravo

Pondelok 12.11

Polievka 1: Brokolicová A:1
1.Gemerské kuracie mäso, halušky A:1,3,7
2. Šišky s ovocnou penou A:1,3,7
3. Fitnes šalát, tmavý rožok A:1
4. Znojemské bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5. Znojemské bravčové mäso, tarhoňa A:1
Diéta: Znojemské bravčové mäso, cestovina

Utorok 13.11

Polievka 1: Hovädzia s niťovkami A:1,9
1.Katov meč ( hovädzie mäso), zemiaky A:1
2. Zapekaný karfiol, zemiaky, kapustový šalát A:1,7
3. Šalát Nicois, tmavý rožok A:1,3,4,10
4. Kuracie prsia Orient, čerstvá zelenina A:1,6
5. Kuracie prsia Orient, ryža A:1,6
Diéta: Zapekaný karfiol, zemiaky, kapustový šalát A:9

Streda 14.11

Polievka 1: Paradajková A:1
1.Farebný kurací plátok, ryža, uhorka A:1
2. Tvarohové rezance so smotanou, mlieko A:1,7
3. Jarný šalát s Nivou, tmavý rožok A:1,3,7
4. Farebný kurací plátok, dusená zelenina A:1
5. Francúzske zemiaky, uhorka A:1,3,7
Diéta: Farebný kurací plátok, ryža, uhorka

Štvrtok 15.11

Polievka 1: Hríbová s mrveničkou A:1
1.Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, A:1,3,4,7
2. Zemiakové taštičky pl. brokol. a syrom, A:1,3,7
3. Cestovinový šalát s kuracím mäsom a dres. A.1,7
4. Vyprážané rybie filé, čerstvá zelenina A:1,3,4,7
5. Dusené bravčové mäso na mrkve, ryža A:1
Diéta: Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, uhorka A:3,4

Piatok 16.11

Polievka 1: Goralská A:1
1.Kuracie prsia vo vajci, ryža, cvikla A:1,3,7
2. Osie hniezda so škoricou, čaj A:1,3,7
3. Pestrý tofu šalát A:1,6,10
4. Kuracie prsia vo vajci, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Bravčové mäso stroganov, opekané zemiaky A:1,7,10
Diéta: Kuracie prsia vo vajci, ryža, cvikla A.3


jedálny lístok pripravil:
polievka 1, jedlá 1. - 5., diéta: Závodná jedáleň Olšovská
Zoznam alergénov

Obedy si treba prihlasovať cez objednávací box do 14:00 hod predošlého pracovného dňa
Podrobnejšie informácie o stravovaní

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Anna Maňáková, Lukáš Petrík, Miroslav Rapant,

Obed zajtra

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

20.05 - 24.05.2019
akademický týždeň
od 21.05.2019
záverečné testy HL
od 27.05.2019
maturity 2. termín
od 28.05.2019
záverečné testy – KNAB
31.05.2019
Deň detí - ISCED2
00.06.2019
__________JÚN______________
03.06 - 14.06.2019
záverečné testy – HLKNAB
do 07.06.2019
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.C,9.D,S,8.G,U
10.06.2019
2. štvrťročný test SJ – 9.C,9.D,S,8.G,U
13.06.2019
2. štvrťročný test M – 9.C,9.D,S,8.G,U
15.06 - 23.06.2019
Írsko Dún Laoghaire Dublin V - jazykový pobyt
19.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
20.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED3