1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Jedálny lístok
vpravo 19.11 - 23.11.2018 vpravo

Pondelok 19.11

Polievka 1: Tekvicová A:1,7
1.Kuracia rolka pl. syrom, ryža, kapust. šalát A:1,7
2. Parená buchta s vanilkovým krémom A:1,3,7
3. Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4. Kuracia rolka pl. syrom, čerstvá zelenina A:1,7
5. Bravčové stehno podebradské, cestovina A:1,7
Diéta: Bravčové stehno podebradské, cestovina

Utorok 20.11

Polievka 1: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2. Zemiakové placky A:1,3,7
3. Zeleninový šalát s kuracou pečeňou, rožok A:1
4. Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5. Dargovské kuracie mäso, zemiaky A:1
Diéta: Dargovské kuracie mäso, zemiaky

Streda 21.11

Polievka 1: Francúzska A:1,9
1.Maďarský guláš, knedľa A:1,3,7
2. Kapustové fliačky A:1
3. Cibuľový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4. Kurací plátok s ananásom, dusená zelenina A:1
5. Kurací plátok s ananásom, ryža, šalát A:1
Diéta: Kapustové fliačky

Štvrtok 22.11

Polievka 1: Špenátová A:1,3,7
1.Čevapčiči, opekaná zemiaky, horčica A:1,3,7,10
2. Zapekané fazuľky, zemiaky, šalát A:1,7
3. Cestovinový šalát s tuniakom A:1,4,7
4. Čevapčiči, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Mexické kuracie soté, ryža, kapustový šalát A:1
Diéta: Mexické kuracie soté, ryža, kapustový šalát

Piatok 23.11

Polievka 1: Hrsťová A:1
1.Parížsky kurací rezeň, zemiaky, čalamáda A:1,3,7
2. Ovocný osúch A:1,3,7
3. Holandský šalát, tmavý rožok A:1,3,7,6
4. Parížsky kurací rezeň, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Dusené bravčové mäso, zemiakový prívarok A:1,7
Diéta: Dusené bravčové mäso, zemiakový prívarok, chlieb


jedálny lístok pripravil:
polievka 1, jedlá 1. - 5., diéta: Závodná jedáleň Olšovská
Zoznam alergénov

Obedy si treba prihlasovať cez objednávací box do 14:00 hod predošlého pracovného dňa
Podrobnejšie informácie o stravovaní

Dnes sa supluje za:

Alžbeta Kadlečíková, Lukáš Petrík, Simona Stanová,

Obed dnes

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

20.05 - 24.05.2019
akademický týždeň
od 27.05.2019
maturity 2. termín
od 28.05.2019
záverečné testy – KNAB
31.05.2019
Deň detí - ISCED2
00.06.2019
__________JÚN______________
03.06 - 14.06.2019
záverečné testy – HLKNAB
do 07.06.2019
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) Sj, M – 9.C,9.D,S,8.G,U
10.06.2019
2. štvrťročný test SJ – 9.C,9.D,S,8.G,U
13.06.2019
2. štvrťročný test M – 9.C,9.D,S,8.G,U
15.06 - 23.06.2019
Írsko Dún Laoghaire Dublin V - jazykový pobyt
19.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
20.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
21.06.2019
klasifikačná konferencia ISCED1