1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Jedálny lístok
vpravo 10.12 - 14.12.2018 vpravo

Pondelok 10.12

Polievka 1: Hrachová jemná A:1
1.Plovdivské bravčové mäso, tarhoňa A:1
2. Tvarohové knedličky so strúhankou A:1,3,7
3. Gazdovský šalát, tmavý rožok A:1,7
4. Kuracie prsia na póre, dusená zelenina A:1
5. Kuracie prsia na póre, ryža, šalát A:1
Diéta: Plovdivské bravčové mäso, cestovina

Utorok 11.12

Polievka 1: Letná A:1,3
1.Štefanská sekaná, zemiakové pyré, uhorka A:1,3,7
2. Cestoviny PENNE so šunkovo-šamp. omáčkou A:1,7
3. Šampiňónový šalát, tmavý rožok A:1
4. Štefanská sekaná, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Kuracie soté, ryža, uhorka A:1
Diéta: Kuracie soté, ryža, uhorka

Streda 12.12

Polievka 1: Francúzska A:1,9
1.Hamburské bravčové mäso, knedľa A:1,3,7
2. Zeleninový nákyp, zemiaky, šalát A:1,3,7
3. Sýty kapustový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4. Prírodné bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5. Kuracie mäso Glóbus, ryža, šalát A:1,6
Diéta: Zeleninový nákyp, zemiaky, šalát

Štvrtok 13.12

Polievka 1: Cesnaková A:1,7
1.Vyprážaný kurací rezeň, ryža, kompót A:1,3,7
2. Káhirské špagety A:1,6,7
3. Neapolský cestovinový šalát A:1,7
4. Vyprážaný kurací rezeň, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Koložvárska kapusta, zemiaky A:1,7
Diéta: Vyprážaný kurací rezeň, zemiaky, uhorka

Piatok 14.12

Polievka 1: Vidiecka A:1
1.Hovädzí mexický guláš, ryža, syr A:1,7
2. Pečené lekvárové buchty A:1,3,7
3. Lahodný kurací šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4. Prírodný kurací plátok, dusená zelenina A:1
5. Varená domáca klobása, fazuľový prívarok A:1,7
Diéta: Hovädzí mexický guláš, ryža


jedálny lístok pripravil:
polievka 1, jedlá 1. - 5., diéta: Závodná jedáleň Olšovská
Zoznam alergénov

Obedy si treba prihlasovať cez objednávací box do 14:00 hod predošlého pracovného dňa
Podrobnejšie informácie o stravovaní

Dnes sa supluje za:

Dagmar Môťovská, Lucas Sprouse, Terézia Hochelová,

Obed zajtra

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

26.04.2019
Zápis prvákov
26.04.2019
Goetheho pamätník ISCED2
27.04 - 03.05.2019
Expedícia Slovensko CDS
29.04.2019
15.00 – STRETNUTIE TRIEDNYCH
00.05.2019
__________MÁJ______________
do 03.05.2019
Expedícia Slovensko CDS
od 06.05.2019
záverečné skúšky – HLKNAB
09.05.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 1.R, 2.W, 3.T, 4.P
do 09.05.2019
záverečné testy EI
10.05 - 12.05.2019
projekt PEEP školenie učiteľov, Atény
do 10.05.2019
2. priebežné testy – HLKNAB
13.05.2019
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné
13.05.2019
klasifikačná konferencia EI
14.05.2019
STRETNUTIE S RODIČMI 3.H,L,2.K,N,1.A,B,5.O,7.J,8.G,9.C,9.D,Z,M,V,U,S
16.05.2019
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné
17.05.2019
rozlúčka s EI
do 20.05.2019
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) HLKNAB
20.05 - 24.05.2019
akademický týždeň
od 21.05.2019
záverečné testy HL