1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Jedálny lístok
vpravo 17.12 - 21.12.2018

Pondelok 17.12

Polievka 1: Karfiolová A:1
1.Kuracie prsia na šampiňónoch, ryža A:1
2. Palacinky s džemom, grankom a šľahačkou A:1,3,7
3. Šopský šalát, tmavý rožok A:1,7
4. Kuracie prsia na šampiňónoch, dusená zelenina A:1
5. Bravčový paprikáš, halušky A:1,3,7
Diéta: Kuracie prsia na šampiňónoch, ryža

Utorok 18.12

Polievka 1: Paradajková A:1
1.Varené údené mäso, dus. kyslá kapusta, zemiaky A:1
2. Šúľance so strúhankou, kompót A:1,3,7
3. Krabí šalát, tmavý rožok A:1,4,7
4. Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5. Kuracie mäso na pražský spôsob, ryža A:1
Diéta: Varené údené mäso, dus. kyslá kapusta, zemiaky

Streda 19.12

Polievka 1: Slepačia s niťovkami A:1,9
1.Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré A:1,3,4,7
2. Zapekaná brokolica, zemiaky, uhorka A:1,3,7
3. Cestovinový šalát s kuracím mäsom a dress. A:1,7
4. Vyprážané rybie filé, čerstvá zelenina A:1,3,4,7
5. Chilli con carne, ryža A:1
Diéta: Vyprážané rybie filé, zemiakové pyré, uhorka

Štvrtok 20.12

Polievka 1: Zemiaková s ovsenými vločkami A:1
1.Kuracie prsia vo vajci, ryža, cvikla A:1,3,7
2. Makový závin A:1,3,7
3. Reďkovkový šalát s cestovinou A:1
4. Kuracie prsia vo vajci, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Dusená bravčová pečeň, zemiaky, uhorka A:1
Diéta: Kuracie prsia vo vajci, ryža, cvikla

Piatok 21.12

Polievka 1:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:


jedálny lístok pripravil:
polievka 1, jedlá 1. - 5., diéta: Závodná jedáleň Olšovská
Zoznam alergénov

Obedy si treba prihlasovať cez objednávací box do 14:00 hod predošlého pracovného dňa
Podrobnejšie informácie o stravovaní

Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Petra Knox,

Obed zajtra

Polievka:
1.
2.
3.
4.
5.
Diéta:

Kalendár

23.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED2
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED1
24.01.2019
školské kolo Hviezdoslavov Kubín ISCED2,3
25.01.2019
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2019
vysvedčenie
00.02.2019
__________FEBRUÁR__________
01.02.2019
polročné prázdniny
03.02 - 08.02.2019
lyžiarsky kurz AB, penzión Tále, Chopok Juh
06.02 - 08.02.2019
Deň s informatikou Praha (výber H, L)
07.02.2019
Deň otvorených dverí – príma 8ročné, 1.ročník 4ročné
10.02 - 15.02.2019
lyžiarsky kurz UG, Lomnica
17.02 - 22.02.2019
lyžiarsky kurz CDS penzión Tále, Chopok Juh
18.02.2019
15.00 MZ 1.stupeň
24.04 - 01.05.0201
Lindau 8.G, U - jazykový pobyt