1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Jedálny lístok
vpravo 23.04 - 27.04.2018 vpravo

Pondelok 23.04

Polievka 1: Tekvicová A:1,7
1.Záhradnícke bravčové mäso, cestovina A:1
2. Zapekaná brokolica, zemiaky, uhorka A:1,7
3. Zeleninový šalát s dvoma druhmi syra, rožok A:1,7
4. Prírodný bravčový plátok, dusená zelenina A:1
5. Chilli con carne (hovädzie), ryža A:1
Diéta: Záhradnícke bravčové mäso, cestovina
Závodná jedáleň Olšovská
Polievka 2: Polievka z medvedieho cesnaku A:7
7. Kuracie soté s ryžou, kapustový šalát
8. Vypr. karfiol, zemiaky, tatárska omáčka A:1,3,7
Geisha s.r.o.

Utorok 24.04

Polievka 1: Slepačia s niťovkami A:1,9
1.Fašírka, paradajková kapusta, chlieb A:1,3,7
2. Makové rezance A:1,7
3. Neapolský cestovinový šalát A:1,7
4. Fašírka, čerstvá zelenina A:1,3,7
5. Kuracie mäso na pražský spôsob, ryža A:1,3,10
Diéta: Makové rezance
Závodná jedáleň Olšovská
Polievka 2: Paradajková s ryžou A:9
7. Bravčové na rasci, varené zemiaky, šalát
8. Slivkové zemiak. knedle s maslom a strúh. A:1,3,7
Geisha s.r.o.

Streda 25.04

Polievka 1: Vidiecka A:1
1.Kurací steak s Nivovou omáč., opek. zemiaky A:1,7
2. Šišky s ovocnou penou A:1,3,7
3. Cestovinový šalát s krabími tyčinkami A:1,4,7
4. Kurací steak, čerstvá zelenina A:1
5. Námornícke bravčové soté, ryža, šalát A:1,3
Diéta: Námornícke bravčové soté, ryža, kapustový šalát
Závodná jedáleň Olšovská
Polievka 2: Karfiolová so zeleninou A:9
7. Kuracie kung pao s ryžou, kapust. šalát A:5,6
8. Bravčový obrátený rezeň , zemiaky, cvikla A:1,3
Geisha s.r.o.

Štvrtok 26.04

Polievka 1: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2. Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,7
3. Rokfortový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4. Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5. Zemiakové placky pl. kuracím soté, uhorka A:1,3,7
Diéta: Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka
Závodná jedáleň Olšovská
Polievka 2: Kapustová s klobásou
7. Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom, uhorka
8. Vypr. bravčový rezeň, zemiakový šalát A:1,3,7
Geisha s.r.o.

Piatok 27.04

Polievka 1: Gulášová A:1
1.Vyprážaný bravčový rezeň, zemiaky, uhorka A:1,3,7
2. Pečené buchty s lekváromA:1,3,7
3. Kurací šalát s bulgurom A:1
4. Obed 4
5. Obed 5
Diéta: Vyprážaný bravčový rezeň, zemiaky, uhorka
Závodná jedáleň Olšovská
Polievka 2: Fazuľová so zeleninou a rezancami A:1,9
7. Moravský vrabec, dus. kapusta, knedľa A:1,7
8. Kuracie soté v zemiakovej placke, šalát A:1,3,7
Geisha s.r.o.


jedálny lístok pripravil:
polievka 1, jedlá 1. - 5., diéta: Závodná jedáleň Olšovská
polievka 2, jedlá 7. - 8.: Geisha s.r.o.
Zoznam alergénov

Obedy si treba prihlasovať cez objednávací box do 14:00 hod predošlého pracovného dňa
Podrobnejšie informácie o stravovaní
Informácie o rozšírení ponuky od 1. 3. 2016

Dnes sa supluje za:

Daniela Lahvičková, Drahoslava Rapantová, Jozef Marek, Liliana Oršulová,

Obed dnes

Polievka: Rascová s vajcom A:1,3
1.Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka A:1
2.Šošovicový prívarok, varené vajce, chlieb A:1,7
3.Rokfortový šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Pečené bravčové mäso, dusená zelenina A:1
5.Zemiakové placky pl. kuracím soté, uhorka A:1,3,7
Diéta:Pečené bravčové mäso, ryža, uhorka
Polievka 2:Kapustová s klobásou
7.Pečené kuracie stehno, ryža s hráškom, uhorka
8.Vypr. bravčový rezeň, zemiakový šalát A:1,3,7

Kalendár

24.04 - 30.04.2018
Expedícia Slovensko AB
26.04.2018
Goetheho pamätník ISCED2
do 27.04.2018
návrh prijímačiek
30.04.2018
školenie učiteľov, riaditeľské voľno pre študentov
00.05.2018
__________MÁJ______________
do 03.05.2018
záverečné testy FR
od 07.05.2018
záverečné skúšky – EIHLKN
07.05.2018
klasifikačná konferencia FR
do 09.05.2018
pripraviť pozvánky na stretnutie s rodičmi
10.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 1.W, 2.T, 3.P, 4.O
do 10.05.2018
2. priebežné testy – EIHLKN
11.05.2018
rozlúčka s FR
14.05 - 18.05.2018
akademický týždeň (ak nám povolia 1.termín maturít)
14.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (9.A SJ a M)
15.05.2018
STRETNUTIE S RODIČMI 3.E,I,2.H,L,1.K,N,5.M,6.J,7.G,8.C,8.D,9.A,V,U,S,B
17.05.2018
PRIJÍMAČKY 8-ročné, 4-ročné (aj B, ale len M)
od 21.05.2018
maturity 1. termín
do 22.05.2018
cez eŽK – uzavretie priebežnej klasifikácie (+15 %) EIHLKN
od 23.05.2018
záverečné testy – EI