1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

.Študentská rada

priezvisko meno trieda e-mail www poznámka
1. Valentová Rebecca A rvalentova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
2. Škultéty Samuel Peter B sskultety (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
3. Žúži Sebastián C szuzi (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
4. Bellušová Beáta D bbellusova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
5. Kaššáková Emma G ekassakova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
6. Dvornák Katarina S kdvornak (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
7. Brodňan Michal U mbrodnan (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
8. Kubica Adam F akubica (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
9. Nikodemová Sarah F snikodemova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
10. Čobejová Tatiana H tcobejova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
11. Šipoš Martin Jozef J msipos (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
12. Koronthály Oliver M okoronthaly (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
13. Salner Leon O lsalner (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
14. Pavlíková Hana P hpavlikova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
15. Pintérová Veronika T vpinterova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
16. Buocik Jonáš V jbuocik(zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
17. Nemčovská Terézia Z tnemcovska (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
18. Ormandy David A dormandy (zavinac) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
19. Buša Tomáš B tbusa (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
20. Privitšová Nikol C nprivitsova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
21. Matúšová Zuzana D zmatusova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
22. Hrušovský Matej G mhrusovsky (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
23. Beňová Sara S sbenova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
24. Halászová Petra U phalaszova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
25. Knox Zoe F zknox (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
26. Bassadin Adam Boladé H abassadin (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
27. Vyrúbal Adam J avyrubal (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
28. Schostoková Alica M aschostokova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
29. Pavlíková Liana O lpavlikova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
30. Dzurilla Lukáš P ldzurilla (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
31. Dallos Andrej T adallos (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
32. Baťová Hana V hbatova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
33. Korošová Marina Z mkorosova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy

Dnes sa supluje za:

Andrea Gálová, Dagmara Ľahká, Daniel Pollák, Eva Drozdová, Ivica Baratková, Jana Šutriepková, Lucia Ortutayová, Peter Kučera, Viliam Kerekeš, Zuzana Hudáková, Štefan Lomniczer,

Kalendár

14.09 - 17.09.2021
LTS UG Tále (Dano, Števo, Andrea)
15.09 - 17.09.2021
DofE kvalifikačná expedícia striebro (Vilo, Lucia O)
16.09.2021
Ekoexkurzia M po 2. h Devínska kobyla
do 17.09.2021
voľby hovorcov tried, poslať Evine emailom
21.09.2021
15.00 STRETNUTIE vedúcich PK
od 23.09.2021
plávanie 1.L, 2.I, plávanie HT, korčuľovanie WKHT
27.09.2021
15.00 MZ 1.stupeň (Majka)
28.09.2021
15.00 STRETNUTIE TRIEDNYCH UČITEĽOV ISCED2,3
do 30.09.2021
triedni a konzultanti projektov SCDUGVJ odovzdajú zoznam projektov Evine
do 30.09.2021
podanie maturitnej prihlášky BA
do 30.09.2021
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – SCDUGVJ
00.10.2021
__________OKTÓBER__________
02.10.2021
stužková ANTS (Evina)
05.10.2021
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
do 08.10.2021
1. priebežné testy – BASCDUGVJ
do 08.10.2021
pripraviť pozvánky na rodičko (triedni, koordinujú program s Hankou a Evinou)
11.10.2021
Ekoexkurzia J po 2.h Malé Karpaty
12.10.2021
STRETNUTIE S RODIČMI: B,4.A,S,3.C,3.D,U,2.G,V,1.J, 5.W, 6.T,7.P,K,H,F,O,M,Z + projekt SJ: K (MišoF, MiroH, Ivica) - pódium, Aj 7.P (MiroR, Lucas) – študovňa
13.10.2021
Ekoexkurzia M po 2.h Koliba
15.10.2021
Ekoexkurzia V po 2.h Malé Karpaty