1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Študentská rada

priezvisko meno trieda e-mail www poznámka
1. Poláková Bianca E bpolakova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
2. Minichová Sofia F sminichova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
3. Nováková Adriana H hanovakova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
4. Máčajová Paula I pmacajova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
5. Kružliaková Sarah K skruzliakova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
6. Zušťák Lukáš L lzustak (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
7. Žembová Lenka N lzembova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
8. Poch Peter R ppoch (zavináč) 1sg.sk veľké g. - zástupca hovorcu triedy
9. Ondriš Michal A amondris (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
10. Škultéty Samuel Peter B sskultety (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
11. Fanev Viktor C vfanev (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
12. Bellušová Beáta D bbellusova (zavinac) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
13. Vargicová Viktória G vvargicova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
14. Šipoš Martin Jozef J msipos (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
15. Ben Rhouma Karim M kben (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
16. Bittner Matej S mbittner (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
17. Csontos Viktor U vcsontos (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
18. Wagnerová Alexandra Frederika V awagnerova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - zástupca hovorcu triedy
19. Karabová Dominika E dkarabova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
20. Galanda Mikuláš F mgalanda (zavinac) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
21. Melioris Patrick H pmelioris (zavinac) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
22. Lesayová Alexandra I alesayova (zavinac) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
23. Benko Tomáš K tbenko (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
24. Porubčanová Lenka L lporubcanova (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
25. Major Roderika Anna N rmajor (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
26. Rečlo Martin R mreclo (zavináč) 1sg.sk veľké g. - hovorca triedy
27. Ormandy David A dormandy (zavinac) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
28. Buša Tomáš B tbusa (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
29. Obetko Tomáš C tobetko (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
30. Ličáková Lucia D llicakova (zavinac) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
31. Jonaštík Matúš G mjonastik (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
32. Zeman Šimon J szeman (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
33. Schostoková Alica M aschostokova (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
34. Durec Simon S sdurec (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
35. Brodňan Michal U mbrodnan (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy
36. Bartoň Samuel V sbarton (zavináč) 1sg.sk malé g. a SZŠ - hovorca triedy

Dnes sa supluje za:

dnes sa nesupluje

Obed v pondelok

Polievka: Tekvicová A:1,7
1.Španielsky vtáčik, ryža, šalát A:1,3
2.Ryžový nákyp A:1,3,7
3.Letný šalát, tmavý rožok A:1,3,7
4.Španielsky vtáčik, dusená zelenina A:1,3
5.Farebné kuracie mäso, cestovina A:1
Diéta:Farebné kuracie mäso, cestovina
Polievka 2:Brokolicová krémová A:7
7.Br. stehno hamburské, cestovina A:1,3,7
8.Špagety s paradajkovou omáčkou, syr A:1,7

Kalendár

23.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED1
24.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED2
25.01.2018
klasifikačná konferencia ISCED3
31.01.2018
vysvedčenie
00.02.2018
__________FEBRUÁR__________
02.02.2018
polročné prázdniny
04.02 - 09.02.2018
lyžiarsky kurz 9.A, B penzión Tále, Chopok Juh
07.02.2018
Deň otvorených dverí – príma 8-ročné, 1.ročník 4-ročné štúdium
13.02.2018
školské recitačné preteky – ISCED1
14.02.2018
školské recitačné preteky ISCED2,3
15.02.2018
DOD – 1.ročník SZŠ
18.02 - 23.02.2018
lyžiarsky kurz 8.C, 8.D, S, Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso