1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02 / 50 20 46 11, info (zavináč) 1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

Triedy Pets a Folks v škole v prírode

16. 09. 2019   

Dňa 9. septembra 2019 odišli triedy Pets a Folks do školy v prírode v Moravskom Svätom Jáne. Cieľom bolo začať spoločné triedne projekty, upevniť kolektív a zabaviť sa.viac

Úspechy našich študentov vo fyzike sú na medzinárodnej úrovni

04. 09. 2019   

Minulý školský rok bol pre študentov 1. súkromného gymnázia mimoriadne úspešný. Zaslúženú výhru v celoštátnom kole Turnaja mladých fyzikov v apríli 2019 získal tím v zložení Samuel Plesník (Elks), Bruno Petrus (Legends), Henrich Hegedüš, Tereza Zuskinová a Adam Novoroľník (všetci Heralds) pod vedením nášho učiteľa fyziky Pavla Kubinca. viac

slávnostný prejav k otvoreniu nového školského roku

02. 09. 2019   

V prvý školský deň prinášame príhovor riaditeľky školy Dany Jančinovej k otvoreniu nového školského roku.viac

otvorenie školského roku 2019/2020

28. 08. 2019  

Vážení rodičia, milí študenti a žiaci, pozývame Vás na slávnostné otvorenie školského roku 2019/2020, ktoré bude v pondelok 2. septembra 2019. viac

úradné hodiny počas prázdnin

02. 07. 2019  

V čase letných prázdnin nás nájdete v upravených úradných hodinách.viac

Zvíťazili sme v celoštátnom kole Supertriedy

30. 06. 2019   

Trieda 3. Team pod vedením učiteľky A. Maňákovej si pripravila na súťaž dramatické predstavenie na tému ZDRAVÁ ŠKOLA. viac

Jazykovo-poznávací pobyt v Dun Laoghaire 2019

28. 06. 2019   

23 žiakov triedy Voices sa v dňoch 15. – 23. júna 2019 zúčastnilo jazykovo-poznávacieho pobytu v Dun Laoghaire v Írsku.viac

Exkurzia na Devínsku Kobylu

19. 06. 2019  

V stredu 5. júna sme boli my, trieda Owls, na expedícií na Devínskej Kobyle s Betkou Noskovou a Evou Babejovou. viac

goetheho pamätník

24. 05. 2019   

Je už našou tradíciou, že v máji organizujeme školskú recitátorskú súťaž s názvom Goetheho pamätník. V jej školskom kole sa stretlo 26 najlepších recitátorov v nemeckom jazyku z jednotlivých tried. viac

Pan European Educational Project – Stretnutie koordinátorov v Aténach

16. 05. 2019   

Atény sú ďalším mestom, v ktorom sa uskutočnilo stretnutie koordinátorov projektu P.E.E.P v dňoch 10. – 12. 5. 2019. Za našu školu sa ho zúčastnila Hanka Cifrová. viac

Školský rok 2015/2016

>úvod >Fotogaléria >Školský rok 2015/2016>
8.Knights - projekt Sj
9.H - projekt Sj
Anglická olympiáda - šk. kolo
Cena pre Dadu Jančinovú
Cena vojvodu z Edinburgu
Crickets - projekt Sj
Den Zeme
Deň Zeme
Detská florbalová liga
Do tretice filmový úspech
Dots - projekt Sj
Dots a Crickets na Orave a v Poľsku
Dvojnásobný filmový úspech
Európsky týždeň programovania
Exkurzia Donau Auen G,S
exkurzia Viedeň - N, 7.A
Exkurzia Viedeň 8.K, L
Exkurzia Vojka - 5.G, S
Expedicia 9.H, L
Festival fyzikálnych filmov
Futsalový turnaj 2015
Goetheho pamätník
Halloween 2015
Hueber súťaž
Hviezdoslavov Kubín
Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo
Jays - výlet do Zaježovej
Jays - vystúpenie v domove dôchodcov a Integre
Jays v Švp
Koncert Integrácia 2015
Koncoročný výlet K - teambuilding
Kruzok TMF získal grant
LVK - 9.H, L
Malý Jump
MDD - 1. stupeň
Minister Juraj Draxler ocenil našich úspešných študentov
Mladý novinár 2016
Narrators - LVK
Narrators - projekt Anj
Nemecká olympiáda (šk. kolo)
Nová scénička - 4.Jays
Novembrový D-klub
Ocenenie od Ligy za duševné zdravie
Októbrovy D-klub
Otvorenie šk. roka 2015/2016
Pomáhame druhým
Príprava projektov
Rozlúčka 9.H, L
Shakespeare memorial (školské kolo)
Shakespeare memorial 20. výročie
Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení
Sparks - projekt Anj
Sparks - projekt Sj
Supertrieda
Torquay 2015 - 7.A
Turnaj mladých fyzikov 2016
Vernisáž 2016 - motýle
Veterný park Prellenkirchen - 8.K, N
Veľkí malým
Vianočná besiedka 2015
Šialený? No a!
Športové úspechy našich žiakov
Študentské voľby
Švp Sparks

Dnes sa supluje za:

Barbora Ulrichová, Daniel Pollák, Eva Babejová, Ewa Marková, Terézia Hochelová, Zuzana Jankovičová,

Kalendár

do 17.09.2019
voľby hovorcov tried
od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé